VEĽKÝ, SVETLÝ 3 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU A TICHOU ORIENTÁCIOU V NOVOSTAVBE, PRIBIŠOVÁ ULICA, KARLOVÁ VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Pribišova | 102 m²

Ponúkame Vám na prenájom (ZARIADENÝ ALEBO NEZARIADENÝ) veľký, svetlý 3 izbový byt lodžiou a tic

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ- 3 izbový, slnečný byt s výhľadom- Sekulská ul., Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sekulská | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3- izbový byt vo výbornej lokalite a mimoriadne príjemnej časti

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

247,000 € 3859 €/m²

HLAVÁČIKOVA, 2-i byt, 64 m2 – lokalita obklopená zeleňou !

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 64 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3436 €/m²

REZERVOVANÉ | RADO | Moderne zrekonštruovaný 2i byt | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 47.96 m²

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj slnečný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výhľad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový byt 64m2 + loggia 5m2 | Matejkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 71 m², z toho 64 m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | prenájom | zariadený 3-izb. byt | loggia | 74 m² | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jamnického | 74 m²

Slavo z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom a dvomi nepriechodným

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

620 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RentHub | zariadený 3-i byt | parkovanie | 70 m² | Nám. sv. Františka

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Námestie sv. Františka | 70 m²

Slavo z rentHub Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², situovaný v s

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

730 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívny byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 165 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj výnimočné bývanie v Karlovej Vsi. Jedná sa o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

744,500 € 4512 €/m²

člen NARKS

BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta na kúpu 3 izbový byt - mestská časť Dúbravka.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3 izb. byt v Dúbravke -Pôvodný stav -V

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

AVENUE | predaj moderny 4 izbový byt, Stare Grunty, Bratislava IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 94.83 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5061 €/m²

AVENUE | predaj 4 izbový byt s predzahradkou, Stare Grunty, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 90.87 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt s predzahradkou v n

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,900 € 5831 €/m²

Predáme 5 izb byt v Karlovej Vsi na Ladislava Sáru

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3211 €/m²

Predáme 5 izb byt v Bratislave - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3211 €/m²

COMODINO - nádherný 5izbový penthouse s panoramatickými výhľadmi, veľkometrážnou terasou a luxusným vybavením

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Albína Brunovského | 190 m²

COMODINO ponúka na predaj luxusný 5 - izbový penthouse s krbom a tým najkvalitnejším zariadením

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Nová KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, 1i byt, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Pribišova | 35 m²

Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na predaj 1.- izbový byt s pivničnou kobkou a loggiou o

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

179,900 € 5140 €/m²

Novinka
Novinka

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

NA PREDAJ UNIKÁTNY 4+1 izb.byt BA-Mlynská Dolina

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 0 m²

Ak ste fanúšikom moderných smart riešení, špičkových technológií a luxusných materiálov, tento

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1 €

HALO reality - Prenájom, dvojizbový klimatizovaný byt s garážovým státím Bratislava-Karlova Ves, Pribišova

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Jediný, kontakt: 0919 225 556, nehnuteľnosť s ID: BA-

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

890 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt, rozloha cca 55 m2, podmienkou je lodžia /

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 3818 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

200,000 € 3636 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s lodžiou/balkónom v zrekonštruovanom bytovo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3676 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Karlova Ves v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

150,000 € 4286 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie