ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

REZERVOVANÝ 2 izbový byt Jurigovo nám. Bratislava IV Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jurigovo nám. | 45 m²

Real - H, s.r.o. REZERVOVALA j dizajnový moderný 2 izbový byt Jurigovo nám. , Bratislava IV Kar

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

HLAVÁČIKOVÁ, 4-i byt, 295 m2 – NAJVÄČŠÍ byt medzi 4-i bytmi, GARÁŽ, tichá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 295 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ najväčší 4-izbový byt vo svojej kategórii. Obrovskou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,900 € 2034 €/m²

Prenájom veľkého zariadeného 4 izbového bytu Ľud.Fullu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom v zastúpení majiteľa pekný 4 izbový - zrekonštruovaný a zariadený byt

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

WFG | Na prenájom zariadený 4-izbový byt s terasou, garážovým státím a pivnicou v novostavbe

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 111 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 4-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BEZ PROVÍZIE! Priestranný byt 74 m2, s balkónom, predelený na dennú a nočnú časť v novostavbe na Kresánkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový byt v novostavbe na Dlhých Dieloch, Kr

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 4 izb byt pred kolaudáciou BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

489,900 € 5468 €/m²

Predaj 4 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²

Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5398 €/m²

Klimatizovaný 1i byt s balkónom, novostavba 2022, predzáhradka, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Staré Grunty 40 | 35.09 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený a klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe z r. 2022, pre

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izbový byt s veľkým balkónom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | - | 59 m²

F-ONE Reality vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s výmer

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ- DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Dlhé diely I | 2 m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA DLHÝCH DIELOCH IBA 280 000 EUR ČIASTOČNÁ REKONŠTRU

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 140000 €/m²

Nová cena!4i byt - 151 m2 -možnosť dokúpenia 2garáží-4 park

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického 1A | 151 m²

NOVÁ CENA! Predaj: 4-izbový byt 151m2 s možnosťou kúpi 2 garáží – spolu 4 parkovacie miesta v

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izový byt, 151 m² - prispôsobíte si presne podľa seba

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 151 m²

„4 izový byt, 151 m², ktoré si prispôsobíte presne podľa seba“ Tento byt nekupujete pre to,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4848 €/m²

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

2-izbový byt na predaj Veternicová, Karlová Ves, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Veternicová | 48.75 m²

ViaReality Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový slnečný byt na ulici Veternicová, Karlová V

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

209,900 € 4306 €/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj nadštandardný 5 izbový byt s terasou na Starých Gruntoch

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Staré Grunty | 254 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN exkluzívne ponúka nadštandardný 5-izbový byt o rozlohe 204 m² s p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

900,000 € 3543 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Príjemný 3i byt 74m2, veľká loggia 7,38m2, plus GARÁŽ 19m2, unikátny výhľad, Púpavová ul., BA IV - Karlova Ves, 12p./13, pri lesoparku Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj príjemný 3i byt s unikátnym, panoramatickým výhľadom d

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3514 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie