3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²
Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli
264,900 € 3731 €/m²
3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R
330,000 € 3907 €/m²
3 izbový byt | Adamiho | 71 m²
Directreal Doma - Ponúkame na predaj praktický a svetlý 3-izbový byt s výmerou 64 m² (+7 m2 lo
268,000 € 3775 €/m²
3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet
259,900 € 3730 €/m²
4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²
Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,
399,900 € 4543 €/m²
1 izbový byt | Karloveská | 38 m²
TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie
184,990 € 4868 €/m²
3 izbový byt | Beniakova | 66 m²
Hľadáte bývanie s výhľadom, tichom a súkromím? Máme pre vVás kompletne zrekonštruovaný, plne za
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate
418,000 € 3916 €/m²
4 izbový byt | 96 m²
EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m
359,000 € 3740 €/m²
3 izbový byt | Rydzikova | 86.39 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na PRENÁJOM svetlý 3-izbový byt s veľkou terasou v uzavreto
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²
Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob
499,000 € 4076 €/m²
4 izbový byt | Jurigovo nám. | 77.53 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV
277,900 € 3584 €/m²
4 izbový byt | Jurigovo nám. | 78 m²
299,900 € 3845 €/m²
Garsónka | Mýto pod Ďumbierom | 49.5 m²
Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj:Exkluzívne predaj 3.iz.apartmánu v obci Mýto pod Ďumb
106,000 € 2141 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave Lokalita: Karlova Ves Patrónka začiatok Dlhý
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | Hlaváčikova | 144.41 m²
Dr. Domov ponúka na predaj nadčasový a priestranný 4-izbový byt s dychberúcim výhľadom na Rakús
532,000 € 3684 €/m²
3 izbový byt | Tománkova | 70.45 m²
HERRYS - Na prenájom 3 - izbový byt, Tománkova ulica. Malé zvieratko povolené Realitná kancelá
520 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr
586,900 € 5059 €/m²
5 a viac izbový byt | Hany Meličkovej | 165 m²
FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-5 izbové penthousy v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája
Info v RK
4 izbový byt | 123 m²
EXPAT EXPERTS I Nadštandardný 4i byt 175m2, veľká terasa, 2xparking, KARLOVESKÉ RAMENO Dispozí
2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Segnerová 5 | 55 m²
Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Segnerovej 5. Byt je na 3. podlaží s výťahom . Výhody:
610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Matejkova | 76 m²
Ponúkame na prenájom moderný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom v lokalite Brat
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Karloveská | 141 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny priestranný 4 izbový byt s veľkou terasou v lokalite Bratislava
2,499 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.