REZERVOVANÉ - SLNEČNÝ A VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 80.96 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký, priestranný byt v centre mesta Banská Bystrica. Uv

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

206,000 € 2544 €/m²

BEEVAM | 2 izbové byty v ZELENOM HÁJI

Reality Zvolen

2 izbový byt | Lieskovská cesta | 49.54 m²

Objavte dokonalé spojenie nadčasovej architektúry a exkluzívnej lokality v tichej, vyhľadávanej

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

151,900 € 2355 €/m²

BEEVAM | 4 izbové byty v ZELENOM HÁJI

Reality Zvolen

4 izbový byt | Lieskovská cesta | 223.47 m²

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

495,000 € 2215 €/m²

BEEVAM | 3 izbové byty v ZELENOM HÁJI

Reality Zvolen

3 izbový byt | Lieskovská cesta | 84.32 m²

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

258,800 € 3069 €/m²

4i Priestranný Byt | Po Rekonštrukcii | U - čko

Reality Detva

4 izbový byt | Štúrova | 106 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 -izbový, priestorovo naozaj veľkorysý a d

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na predaj Detva

134,900 € 1273 €/m²

3-izbový byt SMART - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (205)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Zimná | 73.39 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

274,900 € 3541 €/m²

4-izbový byt GARDEN - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (302)

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Zimná | 63 m²

Projekt je tesne pred dokončením a kolaudáciou. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku proj

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

379,900 € 3406 €/m²

2-izbový byt GARDEN - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (301)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zimná | 62.33 m²

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

239,900 € 3608 €/m²

TOP ponuka na predaj 4 izbový byt s garážou

Reality Očová

4 izbový byt | 92 m²

Realitná spoločnosť Realls Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s celkovou výmerou 91,8

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Očová

122,000 € 1326 €/m²

Na predaj 1 izbový byt s balkónom v Teranoch

Reality Terany

1 izbový byt | Nezadaná | 24 m²

Realitná spoločnosť Realls s.r.o. Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 1-izbový byt s ba

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Terany

Cena dohodou

Predaj 4 izb. bytu vo Zvolene - sídlisko Západ

Reality Zvolen

4 izbový byt | K. Šmidkého | 74 m²

4-izbový byt vo Zvolene – Západ | 74 m² | 2. poschodie | výťah | zachovalý stav Ponúkame Vám

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

180,000 € 2432 €/m²

PREDANÉ- najvýhodnejšia novostavba 2-izbového bytu v Slovenskej Ľupči, projekt Bytový dom Májova

Reality Slovenská Ľupča

2 izbový byt | 1. mája | 44 m²

Predstavujeme Vám najvýhodnejší 2-izbový byt z nášho projektu Bytový dom Májová v Slovenskej

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

125,900 € 2861 €/m²

PREDAJ apartmánu 64m2 s balkónom 21m2 a parkovacím miestom 14m2 Donovaly Panorama

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

2 izbový apartmán 64 m2 na 3 poschodí (s výťahom) v stave holobyt s parkovacím miestom v komple

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Donovaly

180,000 € 2813 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 2i bytu Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Ponúkame na predaj 2i byt s vkusnou modernou rekonštrukciou v bytovom dome na Donovaloch. Byt d

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na predaj Donovaly

168,000 € 3733 €/m²

Rezervované! 3-izbový byt s terasou, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 104.17 m²

Rezervované!! Ponúkame vám na predaj trojizbový byt v novom rezidenčnom projekte SOKOLKA na Sok

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

225,900 € 2169 €/m²

Na predaj investičný 2-izbový byt s pivnicou – Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Križovatka | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o celkovej výmere 53,52 m² nachádzajúci sa na 1. po

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

116,000 € 2189 €/m²

💰Akcia: Dizajnový 3-izbový byt v novom štýle pripravený na nasťahovanie

Reality Fiľakovo

3 izbový byt | Parková | 83.59 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, ktorý

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

83,000 € 993 €/m²

Na predaj zachovalý 2-izbový byt v Revúcej

Reality Revúca

2 izbový byt | V Clementisa | 50 m²

Ponúkam 2- izbový byt v dobrej cene v Revúcej na ulici V. Clementisa. Nachádza sa na III. posch

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Revúca

32,000 € 640 €/m²

EXKLUZÍVNE iba v TUreality pripravujem II. etapu predaja 3 izb. bytov /74m2/ vo vyhľadávanej lokalite - v Jelšave.

Reality Jelšava

3 izbový byt | 74 m²

Miesto, kde sa deň začína výhľadom… Skopírujte a pozrite si link bytu v pôvodnom a zvizualizova

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Jelšava

27,500 € 372 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA - 3i - Sitnianska ul. - Sásová - B.B.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 70 m²

Predáme: Kompletne zariadený a vybavený 3 izbový byt - VNKS Ulica: Sitnianska - sídlisko Sásová

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

161,000 € 2300 €/m²

PREDAJ - 3i VNKS - Sitnianska - Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 70 m²

RAI COMPANY s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt typu VNKS na ulici Sitnianska, sídlisko Sásová

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

161,000 € 2300 €/m²

Novostavba Kačica residence - 2i byt B09

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 77.1 m²

Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centra Banskej Bystrice Hľad

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

297,803 € 3863 €/m²

3-izbový byt PANORAMA - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (405)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Zimná | 65.63 m²

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

269,900 € 3497 €/m²

3-izbový byt SMART - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (105)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Zimná | 81.61 m²

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

284,900 € 3293 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie