4 izbové byty vo výstavbe - VILADOMY BUDATÍN

Reality Žilina

4 izbový byt | 101 m²

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

329,990 € 3267 €/m²

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 4 izbový luxusný terasový byt č.3, v štandardnom prevedení za 455.100 € - IHNEĎ K NASŤAHOVANIU!!

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,100 € 2746 €/m²

Top
Top

Na predaj | Luxusný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 90 m² | Trenčianska Teplá | 2 pivnice | LUCA & DOREN

Reality Trenčianska Teplá

4 izbový byt | Mayerova | 90 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžitkovou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

229,000 € 2544 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | Na predaj 4 izb. mezonet, Cementárenská ul., Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²

Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

282,500 € 2435 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

OS Suchý Dub BD1 na predaj 4 izbový byt č.1 s terasou a garážovým státím za 271.600 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 86.92 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

257,600 € 2964 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izbového bytu s terasou na Dilongovej ul. v Prešove

Reality Prešov

4 izbový byt | Dilongova | 90 m²

Predstavujeme Vám Rezidenciu Dilongova, ktorá je situovaná v pokojnej lokalite na Dilongovej ul

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prešov

259,000 € 2681 €/m²

Top
Top

4-izbový byt v Green Atrium, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²

Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

497,427 € 6316 €/m²

Top
Top

Výnimočný strešný 4-izbový byt SKY - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (408)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Zimná | 170.81 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

569,900 € 2856 €/m²

Top
Top

VOĽNÝ IHNEĎ - 3 izbový byt s výhodami rodinného domu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | 65.52 m²

PRVÁ ETAPA UKONČENÁ POSLEDNÉ DVA VOĽNÉ SKOLAUDOVANÉ BYTY VILA BYTY po úspešnom projekte v Milo

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

169,000 € 2038 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 4-izbový byt s terasou a nadčasovým minimalistickým interiérom v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | 84.93 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový byt B.1 v rodinnom dome s troma

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

586,912 € 6911 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 4076 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka jedinečný mezonet v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

789,750 € 4585 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

4-izbový skolaudovaný byt v novostavbe s nadštandardnou výmerou (A-03-03)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

523,674 € 4940 €/m²

Top
Top

Ušetrite 20.000 EUR - 4i byt v projekte Nový Majer s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Stupava

303,781 € 3038 €/m²

Top
Top

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 4i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 103.05 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový BYT so severovýchodnou orientáciou P27 - výmera interiéru je 103,05

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

471,539 € 4576 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie