Apartmán 4+1 Jacarilla-Vega Baja del Segura, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj priestranný zariadený apartmán 4+1

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

99,000 €

Luxusný apartmán 4+kk Murcia-San Pedro del Pinatar, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj lukratívny zariadený apartmán 4+kk

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

309,900 € 3874 €/m²

Apartmán 4+kk Murcia-La Manga del Mar Menor, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj nový, moderne zariadený apartmán 4+

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

259,990 €

4-izbový penthouse Torrevieja-Playa Los Locos, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj penthouse 4+kk (60 m²) s dvoma kúpe

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

199,990 €

Na predaj 4iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Holíči

Reality Holíč

4 izbový byt | Holíč | 88 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 4-izbový byt so zasklenou loggiou po ko

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Holíč

150,000 € 1648 €/m²

4 izbový byt Mládežnícka ulica Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Mládežnícka | 78.5 m²

Realitná kancelária Leaders and Partners, v zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2739 €/m²

Apartmán 4+kk Torrevieja-Playa Del Cura, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj priestranný moderne zariadený apart

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

259,990 €

Apartmán 4+kk Pilar de la Horadada, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj lukratívny moderný apartmán 4+kk (7

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

419,900 €

Apartmán 4+kk Torrevieja- Los Náufragos, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj priestranný zariadený apartmán 4+kk

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

199,990 €

PREDAJ 4izbový byt Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4izbový 100m2 byt v centre maďarskej ob

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rajka

105,000 € 950 €/m²

Apartmán 4+kk Torrevieja, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj moderne zariadený apartmán 4+kk (85

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

219,900 €

Exkluzívne: Pekný zrekonštruovaný 4 izbový byt na Javorníckej ulici v Sásovej

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Javornícka | 84 m²

AAA Real, ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt, ktorý prešiel rekonštrukciou na

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2798 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Klimatizovaný 4 izbový byt 100m2 s balkónom, záhradkou 101m2 a veľkou garážou na Kramároch Magurskej ul v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 100 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=myRu1C8

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 4499 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 4 izbový byt v lukratívnej časti historického centra mesta na Laurinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská | 147 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 4075 €/m²

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 4-izb. byt – Bieloruská ulica – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Bieloruská | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, veľmi dobre dispozične riešený 4-izbový byt na Bieloruskej ulic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2827 €/m²

NA PREDAJ | VEĽKORYSÝ MEZONET (210 m²) PRI DULOVOM NÁMESTÍ – IDEÁLNY DOMOV PRE VEĽKÚ RODINU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Dulovo námestie | 209.53 m²

Hľadáte priestor rodinného domu v srdci Bratislavy? Mezonet na Košickej ulici (Nivy) je stvoren

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

639,900 € 3054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ. Komfort rodinného domu v byte: 190 m² priestoru s terasou a vlastným wellness na Kramároch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Višňová | 190.59 m²

Hľadáte pre rodinu viac než len byt? Objavte 𝟏𝟗𝟎 m² dizajnového priestoru na Kramároch, ktorý s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

689,000 € 3615 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÝ 4i byt, NOVOSTAVBA TAMMI, PREDZÁHRADKA, 2 X PARKING, Pri Hrubej lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 84 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný a hlavne priestranný 4i

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,000 € 4393 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! NA PREDAJ PEKNÝ ŠTVORIZBOVÝ BYT NA TULSKEJ ULICI

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská | 85 m²

AAA-Real, ponúka na predaj štvorizbový byt typu ,, BAURING ,, na Tulskej ulici v zateplenom

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

236,000 € 2776 €/m²

Nová ponuka! Exkluzívne-4 izbový byt na PREDAJ v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v najvyhľadávanejšej lo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,000 € 1803 €/m²

Byt v centre mesta v Top lokalite.

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Radničné námestie | 82 m²

🏡 Na predaj priestranný 4-izbový byt v centre mesta – 82 m² ✨ Ponúkame na predaj svetlý a veľm

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1646 €/m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede na Nám. SNP

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Nám. SNP | 86 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a veľmi dobre riešený 4-izbový byt s balkónom a pivnicou v D

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

142,900 € 1662 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23047)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Upresniť hľadanie