4-izb. byt s lodžiou B201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 91.73 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

435,900 € 4752 €/m²

Top
Top

4-izbový byt – veľkorysý priestor pre náročných, prémiový štandard v cene (87,74 m²–89,59 m²)

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Senecka cesta | 87.74 m²

Najväčšie byty v projekte púpavy Bernolák sú určené pre tých, ktorí hľadajú priestor, svetlo a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

285,300 € 3252 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4 izbový byt 88 m2, po rekonštrukcii, Alexandra Matušku Sekčov

Reality Prešov

4 izbový byt | Alexandra Matušku | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj byt na vyvýšenom prízemí bytového domu na ulici Alexandra Matušku, o vým

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prešov

218,400 € 2482 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt na ulici Švabinského, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 3430 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA - 4 izbový / 2 samostatné byt. jednotky, Wolkrova

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt, Bratislava/Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový penthouse 116 m2, plus terasa 52m2 plus pivnica (5m2) plus 2x garážové státie BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 116 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 4 izbový penthouse 116 m2, plus terasa 52m2 plus pivnic

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

646,000 € 5569 €/m²

Novinka
Novinka

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v mezonetovom 4i byte s 2 loggiami na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Liptovská | 127 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

666,500 € 5248 €/m²

Predaj, Priestranný 4-izbový byt v absolútnom centre, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 82 m²

JEDINEČNÁ PONUKA Hľadáte bývanie bez kompromisov v lokalite, kde máte všetko na dosah? Ponúkam

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

Info v RK

Na predaj 4 izbový byt + 2 terasy, Trenčín, ul. Halalovka

Reality Trenčín

4 izbový byt | Halalovka | 100 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s dvoma terasami

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 2200 €/m²

Novinka
Novinka

KvalitneNehnutelnosti.sk│STRMÝ VŔŠOK, 4-i mezonet, 150 m2 - VEĽKOMETRÁŽNY byt pod Malými Karpatami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 150.54 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt v NÍZKOPODLAŽNOM BYTOVOM DOME s tera

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,990 € 2325 €/m²

Priestranný 4 izbový byt, ul. Komenského, Trebišov

Reality Trebišov

4 izbový byt | Komenského | 71 m²

Predám priestranný 4-izbový byt so zmenenou dispozíciou, ktorý vás očarí krásnym otvoreným prie

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Byty na predaj Trebišov

110,000 € 1549 €/m²

PRIESTRANNÝ 4 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, TOMAŠÍKOVÁ, 85 m²

Reality Prešov

4 izbový byt | Tomášikova | 85 m²

EXKLUZÍVNE – 4 izbový byt s balkónom, Tomášikova ulica, 85 m², najvyhľadávanejšia loklaita Sídl

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Prešov

199,900 € 2352 €/m²

4 izbový byt 78 m² na Sama Chalupku – súkromný dvor

Reality Michalovce

4 izbový byt | Sama Chalupku | 78 m²

Realitná kancelária Promo Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt o výmere 78 m² vo vyhľadáva

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 1859 €/m²

4 izbový byt 90m2+17m2 terasa, Borovicový háj, Košice Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Popradská | 90 m²

Bývanie, kde sa ráno začína pohľadom do lesa… Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt v rezid

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

399,999 € 4444 €/m²

Neibrs | predaj (4) izbový veľkometrážny byt v obci Hodruša - Hámre okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Na predaj veľkometrážny 4 - izbový byt v Hodruši Hámroch okres Žarnovica. BYT: + Úžitková plo

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Hodruša-Hámre

119,500 € 1457 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Neibrs | (4) izbový byt v štandarde s parkovacím miestom v projekte LIGET – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 112.09 m²

Na predaj výnimočný (4) - izbový byt v projekte LIGET, jednom z najžiadanejších rezidenčných pr

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

637,000 € 5683 €/m²

CreeX Reality - Krásny 4-izbový byt s garážou a záhradkou – Horné Dubové

Reality Horné Dubové

4 izbový byt | Nezadaná | 84 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový by

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Horné Dubové

170,000 € 2024 €/m²

CreeX Reality Vám v zastúpení klienta ponúka na predaj krásny priestranný 4-izbový byt v samotnom centre mesta Sereď, na Kukučínovej ulici.

Reality Sereď

4 izbový byt | Kukučínova | 120 m²

CreeX Reality a Michal Baran ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v centre mesta Sereď,

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Sereď

235,000 € 1958 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie