Kompletne zrekonštruovaný, klimatizovaný 4i byt na predaj - 102 m2, v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, klimatizovaný 4i byt (č. 103) o výmere 102,73 m2 v Starom me

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,500 € 4434 €/m²

3 izb.,pôvodne 4 izbový byt Slávičie údolie s garážou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 3600 €/m²

NA PREDAJ veľký 4 izbový byt v tichej časti Podunajských Biskupíc

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Hronská | 80.61 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame veľký, dobre dispozične riešený 4-izbový byt na 5.

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

217,000 € 2692 €/m²

REZERVOVANÉ!!! Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Bratislava Nivy, novostavba Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 138 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt v prestížnom projekte Zwirn v srdci Bratislavy. Byt s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

769,000 € 5572 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ | 3,5 izb byt vedľa Mladej Gardy, 2 x loggia, samostatné izby, pôvodný stav, komora

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Smikova | 67 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave s výborným pôdoryso

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3866 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ- 3,5 izb.byt, Teplická ulica, 80 m2 plus zasklená loggia a balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 80 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj priestranný 3,5 izbový byt po čiastočnej rekonštruk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3938 €/m²

HRADIŠTNÁ – 4i BYT s LOGGIOU po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII v TEHLOVOM DOME

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 63.22 m²

POZRITE si TENTO 4i byt s PRIESTRANNOU MUROVANOU PIVNICOU (16,92 m2) a nízkymi mesačnými náklad

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 4269 €/m²

MOSKOVSKÁ – 4i BYT po NOVEJ REKONŠTRUKCII v STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 4i BYT na SKVELEJ ADRESE v STAROM MESTE. Byt sa nachádza na MOSKO

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4803 €/m²

MESAČNÁ – 3,5i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

KÚPTE si TENTO 3,5i BYT, ktorý MÔŽE BYŤ ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. Byt sa nachádza

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

302,900 € 3994 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a parkovaním v meste Bratislava - Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý štvorizbový byt s ve

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

388,000 € 3880 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový byt na Ambroseho ulici v Bratislave – Petržalka na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ambroseho | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štvorizbový byt na Ambroseho u

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

297,500 € 3420 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý štvorizbový byt s komorou a šatníkom – v Karlovej Vsi v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

300,000 € 3125 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový byt po kompletnej rekonštrukcii pri Malom Dunaji v meste Bratislava – Vrakuňa na predaj!

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | 81.56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj svetlý a priestranný štvorizbový byt s vý

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

259,000 € 3176 €/m²

DIRECTREAL|4-izbový byt s výbornou dispozíciou vo Vrakuni, Bebravská ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Bebravská | 81.8 m²

Directreal Smile - Hľadáte poctivý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou, kde má každá miestnosť

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 2922 €/m²

Nestor Capital-Moderný 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Rajecká | 83 m²

Nehnuteľnosť, ktorá vám dá priestor bývať hneď a zároveň si ju dokončiť presne podľa vlastných

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,900 € 2830 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4-izbový byt so strešnou terasou projekt PRI STUDNIČKE | Mesto aj les na jednom mieste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | K Železnej studienke | 97 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na najvyššom nadzemnom podlaží s výhľadom do okolia s celkovou

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

718,736 € 7410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY – NÁMESTIE SNP, IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 78.3 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na N

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5096 €/m²

=REZERVOVANÉ= PREDAJ, MODERNÝ 4-IZB BYT S PARKOVACÍM STÁTÍM V NOVOSTAVBE CUBICON GARDENS, 97M2, RUDOLFA MOCKA, BRATISLAVA - KARLOVA VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 96 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj moderne zariadený 4-izbový byt s b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 3906 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ PENTHOUSE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 200 m2, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový penthouse na najvyššom podlaží s veľkoformát

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, 200 m2, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Nový Ružinov budova Miranda - 4kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 81.51 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

446,736 € 5481 €/m²

Predané!!!Lokalita, priestor, pokoj 2-izbový byt s možnosťou úpravy na 4-izbový v blízkosti centra - 94 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, dostatok svetla a výnimočnú polohu v širšom ce

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

378,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavského Starého Mesta na Klemensovej ulici.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Klemensova | 123.94 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

446,500 € 3603 €/m²

4-izbový byt na Nejedlého ul., Bratislava, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 93.48 m²

Exkluzívne na predaj: 4-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej a vyhľadávanej časti Bratisla

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4119 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie