4 izbový byt | Rastislavova | 80 m²
Ponúkame na predaj, nový, neobývaný 3,5 izb. byt na ul. Rastislavova, BA Ružinov. Nachádza sa n
449,000 € 5613 €/m²
4 izbový byt | Grösslingová | 108 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABK
458,400 € 4244 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 133.7 m²
Predstavte si, že sa ráno zobudíte a prvé, čo uvidíte, je Bratislava rozprestretá pod vami. Vyc
599,000 € 4480 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 102.73 m²
Ponúkame byty na predaj v objekte s piatimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami na Gunduli
455,050 € 4600 €/m²
4 izbový byt | Labutia | 123 m²
Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka moderný 4-izbový mezonetový byt v obľúbenej m
540,000 € 4390 €/m²
4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi
409,900 € 3608 €/m²
4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²
409,900 € 3608 €/m²
4 izbový byt | Pribinova | 141.16 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj úplne nový 4-izbový byt v jednom z najprestí
Info v RK
4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz
449,000 € 5029 €/m²
4 izbový byt | 202 m²
Hľadáte priestranný byt pre celú rodinu s dostatkom súkromia? Tento päťizbový byt o výmere 143
420,000 € 2079 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 172 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači
Info v RK
4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici
370,000 € 3895 €/m²
4 izbový byt | Wolkrova | 88 m²
Ponúkame Vám na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa
349,000 € 3966 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 110 m²
Hľadáte veľkorysé a reprezentatívne bývanie priamo v centre diania, alebo uvažujete nad strateg
499,900 € 4545 €/m²
4 izbový byt | Krížna | 88.2 m²
Predstavte si veľkorysý priestor priamo v pulzujúcom širšom centre Bratislavy, kde máte všetko
Cena dohodou
4 izbový byt | Bedľová | 124.93 m²
Ponúkam na predaj výnimočný 4 izbový byt s veľkorysou výmerou 124,93 m², situovaný na mimoriadn
599,000 € 4795 €/m²
4 izbový byt | Pri vinohradoch | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký 4i byt v stave holobyt v rodinnom dome, spoluvlastnícky podiel šty
299,900 € 2999 €/m²
4 izbový byt | Sabinovská | 79 m²
Exkluzívna ponuka - na predaj 4 izbový byt s výhľadom na jazero, v lukratívnej lokalite na Sa
269,000 € 3405 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 110 m²
REB.sk ponúka na predaj veľký 4+1 byt s dvoma balkónmi v srdci Starého Mesta – Obchodná ulica,
510,000 € 4636 €/m²
4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²
REB.SK ponúka na predaj priestranný a premyslene dispozične riešený 4-izbový byt situovaný vo v
289,900 € 3493 €/m²
4 izbový byt | Strmý vŕšok | 150.54 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt v NÍZKOPODLAŽNOM BYTOVOM DOME s tera
349,990 € 2325 €/m²
4 izbový byt | Dulovo námestie | 209.53 m²
Hľadáte priestor rodinného domu v srdci Bratislavy? Mezonet na Košickej ulici (Nivy) je stvoren
639,900 € 3054 €/m²
4 izbový byt | - | 107.32 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast
430,000 € 4007 €/m²
4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²
R E Z E R V O V A N É Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o
259,000 € 3809 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.