VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka veľkorysý 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ATRAKTÍVNY 4-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 115 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

678,000 € 5896 €/m²

REPREZENTATÍVNY 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 119.72 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka reprezentatívny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ELEGANTNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 127 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 4-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. Byt

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

LUXUSNE ZARIADENÝ MEZONET NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 147.78 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5819 €/m²

RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT V TICHEJ OBLASTI HORSKÉHO PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šípková | 85.64 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj presvetlený rodinný 4-izbový byt na Šípkovej ulici v susedstv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,000 € 4647 €/m²

LUXUSNÉ 4-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka luxusný 4-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

565,000 € 5530 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ MEZONET S JEDINEČNÝM TECHNOLOGICKÝM VYBAVENÍM

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jurská | 107.06 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v projekte Rezidencia Jurska. Veríme, že v Rezi

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

567,000 € 5296 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÝ VELKOMETRÁŽNY STAROMESTSKÝ BYT V HISTORICOM CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 156.8 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na priamo

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE BLUMENTAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 169.06 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj prémiový 4-izbový byt v mimoriadne obľúbenom projekte BLUMENT

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5294 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ BYT V EUROVEA RIVERSIDE S DVOMI TERASAMI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 195 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt v prémiovom projekte Eurovea Riverside n

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PREDAJ STREŠNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – ponúka na predaj...

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

Výnimočný 4-izbový zariadený byt v NESTE: svetlo, súkromie a kvalita bez kompromisov

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 101 m²

Niektoré byty ponúkajú metre štvorcové. Tento ponúka niečo hodnotnejšie – pokoj, svetlo, priest

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

538,850 € 5335 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novozrekonštruovaný 4-izbový byt, Toryská ul., kúpou voľný

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 84 m²

Číslo ponuky : 2736, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3213 €/m²

GRAVITAS | Na PREDAJ | 4izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 146.3 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny nadštandardný 4 izb. byt/ateliér v najrýchlejšie sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 5809 €/m²

S JEDINEČNOU ATMOSFÉROU PRIESTRANNÝ BYT 115,3m2 + TERASA + ZÁHRADA, KRB, PARKOVANIE / BA IV - STRMÝ VŔŠOK.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 115.3 m²

PRIAMO OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A S AKTUÁLNYM ZNALECKÝM POSUDKOM K CENE ZA NEHNUTEĽNOSŤ Po

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

428,000 € 3712 €/m²

GRAVITAS | Priestranný 4-izbový byt s výhľadom na mesto - Nová Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 121.8 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový byt v obľúbenom projekte Nová Koliba, ktorý spája mod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

640,000 € 5255 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 4-izbový byt v štandarde s kuchynskou linkou a nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 89 m²

Tento 4-izbový byt je silnou voľbou pre rodinu, ktorá chce priestor, svetlo a kvalitnú dispozíc

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,990 € 5393 €/m²

4 izb. byt na začiatku Petržalky – Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Pripravujeme na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokal

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

4 Izbový byt s terasou na Leškovej ulici na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 174 m²

Predaj 4 izbového bytu s terasou a s vlastným parkovacím miestom na Leškovej ulici Na predaj k

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 6609 €/m²

člen NARKS

4 Izbový byt na Kríkovej ulici na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kríková | 82 m²

Kríková ulica (Vrakuňa, BA II.) - na predaj svetlý, klimatizovaný 4 izbový byt s výmerou 82 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

259,000 € 3159 €/m²

člen NARKS

Predaj 4,5 izbového bytu v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strakova | 164 m²

Strakova ulica (Staré Mesto, BA I.) – slnečný 4,5 izbový byt na okraji pešej zóny v centre mest

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 3963 €/m²

člen NARKS

Predaj 4 izbového bytu, Gorkého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 131 m²

Gorkého ulica (Staré Mesto, BA I.) - 4-izbový investičný byt s výmerou 130,31 m², 5/6 p., výťah

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4962 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie