Priestranný 4-izbový byt s loggiou – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Lotyšská | 75.13 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v pokojnej časti mestskej čast

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

225,000 € 2995 €/m²

PREDAJ - 4-izbový byt BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²

Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

378,000 € 3718 €/m²

Predaj exkluzívny 4-izbový dizajnový byt v centre Bratislavy – Dunajská ulica 15, Staré Mesto 143 m2 s 2x balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 139.7 m²

Ponúkame na predaj slnečný, exkluzívny a plne klimatizovaný 4-izbový dizajnový byt v prestížnom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5361 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový investičný byt 130,31 m2 – 4 samostatné garsónky BA I Staré Mesto Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po jeho interiérovej a dispoz

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 4973 €/m²

IMPREAL »» Podunajské Biskupice » 80m2 veľký 4-izbový byt na Bieloruskej » výhľady do parku (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Bieloruská | 84 m²

Na predaj Vám ponúkame veľký, dobre dispozične riešený 4-izbový byt na štvrtom poschodí panelov

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2726 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Na predaj exkluzívny 4-izb. byt v projekte River Park, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 184 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na predaj luxusný veľkometrážny 4-​izbový byt v bratislavskom Starom

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

✅ 100m2 byt s lodžiou a terasou s možnosťou prerábky na 4i

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 116 m²

Ak hľadáte bývanie o ideálnej rozlohe okolo 100m2 s možnosťou mať 4 izby a bez kompromisov na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 2585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 125 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

465,000 € 3720 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v BA IV, Devínskej Novej Vsi, ul. P. Horova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Pavla Horova | 85.49 m²

4 - izbový byt sa nachádza v bytovom dome na 6. posch., v centre Devínskej Novej Vsi. Susedné o

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

NOVÁ CENA Slnečný 4i byt s výhľadom na mesto, 121m2, loggia, garáž, A/C

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 108 m²

EXPAT EXPERTS | Koliba, Pod vtáčnikom - 4-izb byt s loggiou, s krásnym výhľadom, 1x parking v g

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

534,900 € 4953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Unikátny svetlý 4i byt 119 m2, vysoké stropy, pôvodné prvky, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný staromestský zreštaurovaný 4i byt 120m2, nezariadený, štukatúra, park

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4158 €/m²

Jedinečný 4i byt 108m + 2x veľká loggia, Adámiho ul., začiatok Karlovej Vsi, 6/7p., veľký šatník, na skok do centra, DOBRÁ ADRESA,aj ako investícia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 4 izb. byt na začiatku mestskej časti Karlov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RK4 - NA PREDAJ - 4+1 byt na ul. Obchodná, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 108 m²

RK4 Reality ponúka na predaj 4+1 izbový byt na ul . Obchodná, Staré Mesto, Bratislava. Tento by

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4722 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 4 izbový mezonet Dulovo námestie, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Dulovo námestie | 137 m²

NA PREDAJ: priestranný 4‑izbový mezonet s uzatvorenou loggiou priamo na Dulovom námestí Ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

455,000 € 3321 €/m²

Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii – Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m².

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 89.2 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

PRÉMIOVO ZARIADENÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A TERASOU V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 148.1 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

899,000 € 6070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM NA KAMZÍK

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový byt situovaný v modernom rezidenčnom proje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 138.91 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka luxusný 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Staro

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU A PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO A HRADNÝ KOPEC

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 117.12 m²

Prémiový 4-izbový byt s terasou a panoramatickým výhľadom na mesto a hradný kopec Ponúkame Vám

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ APARTMÁN NA 20. POSCHODÍ S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM A TERASOU S JACUZZI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šancová | 178.93 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom pro

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

995,000 € 5561 €/m²

NADŠTANDARTNÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 145.95 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka nadštandartný 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie