Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Ružinov ID 105827

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3213 €/m²

Bez maklérov predám Byt s úžasným výhľadom byt v lokalite Petržalka ID 105860

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Topoľčianska 3217/31 | 83 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 4205 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 5 izbový byt s výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Donnerova | 88.6 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame veľky byt na Donnerovej ulici + 8/8 poschodie s výťahom + 87m2 +

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3713 €/m²

** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

Pripravujeme do ponuky 4 - izbový byt Bratislava - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 160 m²

Pripravujeme do ponuky výnimočný 4-izbový byt s unikátnymi architektonickými prvkami v historic

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,440,000 € 9000 €/m²

Mestský byt, ktorý dýcha priestorom - 4 izby, šatník, lodžia, garážové miesto - širšie centrum

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS

!REZERVOVANÉ! Štýlový, priestranný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste BA - Murgašova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Murgašova | 110 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 3,5-izbový byt nachádzajúci sa pri

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,900 € 4045 €/m²

TARGETreal | Jedinečný 4-izbový byt v srdci Bratislavy na 12 poschodí projektu Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 112.57 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na celú panorám

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal | Prestížny 4-izbový byt s výhľadmi na Bratislavský downtown v projekte Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 117.95 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

WOW: DIZAJNOVÝ 4i - TOP FLOOR, VEĽKÁ TERASA, 2x PARKING, LUXUSNÉ MATERIÁLY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Malokrasňanská | 118.65 m²

Tento nadštandardne zrekonštruovaný 4i byt nevznikal s cieľom ďalšieho predaja. Majitelia si s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

735,000 € 6195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou a pivnicou v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Fedákova | 74.62 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,000 € 3216 €/m²

Bratislava-Staré Mesto - Luxusný 4 izb. byt 128 m2- v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sedlárska | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý staromestský 4 izb. byt v historickom centre mesta Bratislava

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

4-izbový byt a 2-samostatné bytové jednotky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Wolkrova Pôvodne sa jedná o 4 izb. by

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3966 €/m²

REI PREMIUM štýlový 4 izbový mezonet s terasou Grösslingova

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

REI PREMIUM powered by Glam reality vám prináša priestranný a štýlový 4-izbový mezonet, ktorý p

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nová Rožňavská.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

PRIPRAVUJEME 4-izbový penthouse, 128,64 m² 2x terasa, 2x parking, uzavretý areál, novostavba Bory Nový Dvor.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 150 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový penthouse v obľúbenom projekte Bory

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

Jedinečný 4 izbový byt 95 m2, plus balkón 11 m2 plus druhý balkón 5 m2 v tehlovej stavbe Drotárska cesta, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 95 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj jedinečný 4 izbový byt 95 m2, plus balkón 11 m2 plus dr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 4421 €/m²

4 izbový byt pri Horskom parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdkova cesta | 113 m²

výhľad na park | terasa | parkovanie v garáži KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 4 izbový

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Hradištná

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 63.22 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulic

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 4269 €/m²

4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Bagarova v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 78.45 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3785 €/m²

Neibrs | (4) izbový byt v štandarde s parkovacím miestom v projekte LIGET – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 112.09 m²

Na predaj výnimočný (4) - izbový byt v projekte LIGET, jednom z najžiadanejších rezidenčných pr

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

637,000 € 5683 €/m²

PREDAJ STREŠNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 100 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie