Slnečnice POP - 3 izb. byt, LABUTIA ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Novinka
Novinka

Nezmeškajte akciu – 3-izbový byt Petržalka City Park

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²

CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

358,890 € 4290 €/m²

City Park Petržalka ponúka 3-izbový byt so zľavou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,680 € 4180 €/m²

Investičná príležitosť: 3-izbový byt v City Parku Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.15 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,845 € 4087 €/m²

CITY PARK PETRŽALKA - 3 izbový byt - akciová cena

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 84.6 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

334,905 € 3959 €/m²

ROVNOVÁHA TICHA A MESTSKÉHO ŽIVOTA - VEĽKORYSÝ 3 IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 80 m²

Ak preferujete tichú ulicu a zároveň potrebujete byť v meste, byt na Tabakovej ulici je pre Vás

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4750 €/m²

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3661 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3599 €/m²

JEDINEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN A SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Zámockej ulici, priamo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5455 €/m²

ELEGANTNÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

3-izb. byt s veľkou terasou a garážou pri lesoparku Železná studnička

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 152 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 4046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3539 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: Priestranný 3i byt v Matadorke – TOP stav ako nový, veľká kuchyňa, výhľad na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s novou kuchyňou v cene | čerstvá rekonštrukcia | 2 loggie | 85 m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 85 m²

Tento svetlý a nadštandardne priestranný byt s loggiou o výmere až 85 m² patrí medzi väčšie byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,900 € 3234 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: 3-i byt s terasou v projekte PRI KAPLNKE – Dubová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 84.1 m²

Na predaj: 3-izbový byt s terasou v projekte PRI KAPLNKE – Dubová, Malé Karpaty Ponúkame na pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-4 izbový byt v centre Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Cintorínska | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 až 4 izbový byt v centre Bratislavy v pôvodnom stave v perimet

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 3333 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s veľkorysou výmerou – Dostojevského rad, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 105 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt v prestížnej lokalite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4095 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 4056 €/m²

Novinka
Novinka

3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM, 2 LOGGIE, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Dérera | 78 m²

Panoramatické bývanie nad mestom: Priestranný 3-izbový byt s 2 loggiami na Kramároch! ​Hľadáte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,500 € 3455 €/m²

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, 2 LODŽIE, BRATISLAVA-PETRŽALKA, FUXOVA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 91 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s dvomi veľkými lodžiami a panoramatickým výhľadom v projekte Fuxova, P

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ KOMPLETNE PREROBENÝ BYT, VRÚTOCKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 69 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi komfort mesta s atmosférou tichej štvrte rodinných domov? Realitn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 2/3 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Talichova | 95 m²

Bývanie s vôňou lesa a potenciálom 3-izbového bytu: Zlatá lipa, Dúbravka Hľadáte byt, ktorý Vás

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie