TOP! Predám 3 izb. byt s balkónom, po komplet rekonštrukcii, Kyjevská 2, BA-NM

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kyjevská | 56 m²

Predám menší 3 izbový byt po komplet rekonštrukcii, s rozlohou 56 m², s balkónom, ktorý sa nach

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3-izbová rezidencia s výhľadom na hard

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 94.7 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Slnečný 3-izbový byt s lódžiou a výhľadom, Račianska, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Nové Mesto, na Ra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 3899 €/m²

Novinka
Novinka

3 izb. byt, J.Smreka, zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

3 izb. byt, NARCISOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

3 izbový byt na dobrej adrese, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 72 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul.

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,900 € 5542 €/m²

3 izb. byt zrekonštr. podľa Vašich predstáv, ŽIDOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul., kt

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

327,900 € 3380 €/m²

Zrekonštruovaný 3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

3 izb. byt, MUŠKÁTOVA ul., po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

SPLŇTE SI SVOJ SEN O BÝVANÍ. Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový by

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,900 € 4393 €/m²

3 izb. byt JAHODOVÁ ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 57 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohr

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4209 €/m²

3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5667 €/m²

Mezonetový 3 izb. byt, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 133 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

NA PREDAJ KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT - TEPLICKÁ UL.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 62.68 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,900 € 4067 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt - 51 m², lokalita Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 51 m²

BYVO reality ponúka na predaj 3 izbový byt - 51 m², lokalita Staré Mesto. Úžitková plocha byt

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

275,000 € 5392 €/m²

Slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii 64m2 v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 64 m²

BYVO ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa na 5. poschodí z 12 v o

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,500 € 4367 €/m²

Dizajnový 3-izbový byt - 97 m² - Šancová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 97 m²

Jedinečný, priestranný a premyslene zrekonštruovaný 3-izbový byt s tehlovou atmosférou a kvalit

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 4588 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3. izbový byt pri Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

Na predaj | Moderný 3-izbový byt pri Tehelnom poli – Bratislava Ponúkame na predaj štýlový a ko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4970 €/m²

Byt v pôvodnom stave - 80 m², lokalita: Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 80 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový byt - 80 m², lokalita: Nové Mesto Dispozí

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Predaj 3.izbového bytu v borovicovom lesíku v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 73.55 m²

Realitná kancelária ponúka:Na predaj 3.izbový byt na 2NP/3NP v najzelenšej časti Ružinov. V níz

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3807 €/m²

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 115 m²

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis Lokalita: Bratislava – Star

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 4513 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S OBÝVAČKOU S KUCHYŇOU AKO V RODINNOM DOME, NOVÁ PRECÍZNA KOMPLETNÁ REK., LAMAČ

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 77 m²

Dr. Domov ponúka na predaj veľký 3-izbový byt so slnečným výhľadom v bratislavskej mestskej čas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

290,000 € 3766 €/m²

Predaj 3-izbového bytu, Bajkalská, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 130 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Tri veže na Bajkalskej ulici v Bratislav

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

2,5 izbový byt v tehlovom dome, Medzilaborecká ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie