3-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 75.43 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 3-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4374 €/m²

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL - PREDAJ dizajnový 3-izbový byt s terasou a predzáhradkou v štýle japonského minimalizmu v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | 83.56 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

499,000 € 5972 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

Skolaudovaný 3-izbový byt (A-01-05) v novostavbe Agáty, k dispozícii ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

361,701 € 4764 €/m²

Top
Top

Novostavba Ružinov – 3 izbový byt s veľkou terasou – najvyššie podlažie | Vavrínová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²

Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 6142 €/m²

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kompaktný kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s extra obytným priestorom, biokrbom, loggiou a wellness kúpeľňou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, zask

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3740 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Svetlý a dobre riešený 3i byt na začiatku Petržalky v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²

TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 4391 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI NA DUNAJ A HRADNÝ KOPEC V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 70 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s úžasnou atmosférou, výbornou dispoz

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4414 €/m²

Top
Top

3-izb. byt s lodžiou A201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 78.9 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 3-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

355,000 € 4499 €/m²

Top
Top

Exkluzívne predáme pekný 3-izbový byt vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Tomanova | 74.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

219,000 € 2932 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 3I PRÉMIOVÝ BYT V SKY PARKu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 91.92 m²

NA PREDAJ | Prémiový 3-izbový byt s lodžiou, nadštandardne veľkým parkovacím miestom a pivnicou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

669,000 € 7278 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie