Grebeči real ponúka na predaj vaše nové bývanie na skvelom mieste, 3-izbové byty v novostavbe - Projekt Panónska, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Široký výber 3 izbových bytov na 1. až 15. posch. Výber z 26 trojizbových byt

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,935 € 4802 €/m²

Dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii neďaleko centra mesta, Ševčenkova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 73 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 2 izbový byt, ktorý vznikol kvalitnou prestavbou z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,990 € 3835 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU ZA VÝBORNÚ CENU

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2,5 izbového bytu vo výbornej lokalite Nového mesta. Ak hľadá

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

242,990 € 3797 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NIVY/CityPark Ružinov – Predaj moderného 2,5-izbový bytu s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 65.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2,5-izbový byt s priestranným balkónom, vlastným garážový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 66.9 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4034 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME JEDINEČNÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, TERASA, VÝHĽAD, ZELEŇ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 130 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívny byt vo vyhľadávanej lokalite situovanej v srdci Bratislavy -

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

769,000 € 5915 €/m²

1.BCR | KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT, BALKÓN, GARÁŽOVÉ STÁTIE, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

1.BCR | 3-IZB. BYT, NEPRIECHODNÉ IZBY, ZASKLENÁ LOGGIA, NA REKONŠTRUKCIU, ZNIEVSKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 69.09 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka vám ponúkame na predaj 3-izbový byt na Znievskej ulici č. 21 v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3459 €/m²

SLNEČNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, PO REKONŠTRUKCII, LOGGIA, PIVNICA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 - izbový byt sa nachádza v dobrej lokalite bratislav

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

3-IZBOVÝ BYT V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH – ESTÓNSKA ULICA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3153 €/m²

3-izbový byt v novostavbe, 4. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 5403 €/m²

3-izbový byt v novostavbe, 3. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 5208 €/m²

Rezervovaný: Vzdušný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 75 m²

Chcete sa konečne posunúť do väčšieho? Rozrástla sa vám rodina, nemáte čas riešiť zbytočnosti a

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

Predáme slnečný, priestranný byt prerobený zo 4 i na 3i Pri struhe vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Pri Struhe | 82 m²

Predáme slnečný, priestranný byt prerobený zo 4 i na 3i Pri struhe vo Vajnoroch. Byt sa nachádz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

290,000 € 3537 €/m²

POHODLNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V BLÍZKOSTI TRNAVSKÉHO MÝTA, PLZENSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Plzenská | 73 m²

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU NA PLZENSKEJ UL., BRATISLAVA - Nové Mesto BENEFITY: -

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

267,500 € 3664 €/m²

Na predaj - 3i byt, ul. Hradská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 72 m²

Ponúkame na predaj jedinečný byt nachádzajúci sa v súkromnom uzavretom areáli s vlastným parkov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3958 €/m²

Predaj 3-izbového bytu – Prešovská ulica, Bratislava (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

435,000 € 4728 €/m²

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Exkluzívny 3 izbový byt na predaj s terasou ~60 m² a garážou 30 m², Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 92.9 m²

Tento byt je výnimočný. Spája veľkorysý interiér, nadčasovú rekonštrukciu, výbornú polohu pri D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 6448 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový Byt na predaj Nobelova ulica , Bratislava Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný , útulný 80m2 3izb.byt na Nobelovej ulici v Bratislave, mestskej čas

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály na predaj v Bratislave II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 75.8 m²

Ponúkame Vám nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály s možným parkovacím miestom v tehlov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

235,000 € 3100 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m2 + pivnica + balkón, v tehlovom bytovom dome

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Byt na predaj - ul. Svätovavrinecká, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 187 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v objekte Ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 3096 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie