Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Ružinove Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnarova | 72 m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou na Exnárovej ulici – Ružinov Na predaj ponúkame kompletne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 5000 €/m²

ASSENZIO-EXKLUZÍVNE PREDAJ 3-IZBOVÉHO BYTU BEBRAVSKÁ ULICA-VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Bebravská | 66 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 3-izbový byt s presklenou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

221,900 € 3362 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj moderný 3-izb.byt v Dúbravke - novostavba

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 60 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v dizajnovej novostav

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,000 € 13 €/m²

Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii – Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m².

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 89.2 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

Exkluzívne!! NA PREDAJ 3izb. BYT, 70m2, Devínska Nová Ves, čiastočná rekonštrukcia, 3D

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 70 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Bratislava IV. -

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

212,000 € 3029 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KARAS | SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT + 2 LOGGIE| PETRŽALKA, HOLÍČSKA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 76 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE 3-izbový byt, úžitková plocha 70 m² (samotný byt) plus dve loggie navyše k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,900 € 3157 €/m²

AXIS REAL | Tichý 3-izbový byt s LODŽIOU a ŠATNÍKOM v zeleni, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 73.86 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACB

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3248 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Toplianskej ulici 69,4m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 69.4 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Toplianskej ulici, ktorý zaujme dobrou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,999 € 2882 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite – Devínska Nová Ves, ul. Ivana Bukovčana

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej časti Bratislavy

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

211,990 € 3365 €/m²

VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 90.16 m²

FEDORS Group ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Miletičovej ulici v Bratislave, vo ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 3659 €/m²

REZERVOVANÉ – SVETLÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNÝM BALKÓNOM V PROJEKTE SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 80 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

325,000 € 4063 €/m²

REZERVOVANÉ ! ATYPICKÝ 3-IZBOVÝ MEZONET V STAROM MESTE S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 84.47 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj atypický 3-izbový mezonet s vysokými staromestskými stropmi v

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 3966 €/m²

MODERNÝ ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE NA HRANICI KARLOVEJ VSI A DEVÍNA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Devínska cesta | 112 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s priestrannou terasou, ktorý

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

555,000 € 4955 €/m²

PRÉMIOVÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY V STAR6 RESIDENCE – KOMFORTNÉ BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 75.73 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka prémiový 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na St

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5744 €/m²

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.04 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 70.98 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 60.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 62.19 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.18 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | NA PREDAJ | 3izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izb. ateliér v novovznikajúcej atraktívnej rezide

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

512,940 € 4980 €/m²

BEZBARIÉROVÝ 3+1 izb. BYT 115,3m2 + TERASA 20m2 + ZÁHRADA 137m2, 2x PARKING V NOVOSTAVBE / BRATISLAVA IV - Strmý vŕšok.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Strmý vŕšok | 115 m²

S AKTUÁLNYM ZNALECKÝM POSUDKOM K CENE ZA NEHNUTEĽNOSŤ ponúkame na predaj priestranný, klimati

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

428,000 € 3722 €/m²

REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou, parking

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.67 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 3i byt s terasou a parkovacím státím v novostavbe TRI VEŽ

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

347,000 € 3966 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie