Na predaj 3-izbový byt s loggiou a parkingom – projekt BORIA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou loggiou v prestížnom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3-izb.byt, 65m2, Trenčianska ul. – Ružinov/Nivy - BA II, komora, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

RE/MAX ponúka na predaj príjemný, tichý, dispozične veľmi dobre riešený a vynovený 3-izbový by

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4754 €/m²

Veľký, 3 izbový byt s parkovaním v projekte "City Park Ružinov" na Plynárenskej ul. v Bratislave II, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 7641 €/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 75 m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica Ponúkame na predaj pri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3599 €/m²

Veľký 3-izbový byt (pôvodne 4-izbový) s parkovaním v tichom prostredí – Bratislava, Staré Mesto, Slávičie údolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 120.89 m²

Priestranný 3-izbový byt (pôvodne 4-izbový) v tichom prostredí – Bratislava, Staré Mesto, Slávi

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3301 €/m²

REZERVOVANÉ Slnečný 3izb. byt, 81 m2, loggia 8,5m2, 3 x balkón, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt (možnosť prerobiť na 4i byt) v blí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 4620 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, príjemný 3i byt 68m2, terasa, parkovanie, SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt s veľkou terasou a parkovaním, SLNEČNICE Dispozícia a vybavenie

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

310,000 € 4559 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3-izb Byt, rezidenčný komplex pri Horskom Parku, 85m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 75 m² • Celková úžitková plocha: 85 m² • Balkón 6

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5667 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5396 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt, Rajecká 8683/12, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 61.34 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 3-izbový byt č. 51 na ulici Rajecká. Táto lokalita v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3424 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75.69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici v obľúbenej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3686 €/m²

PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTROVANÉHO 3 IZBOVÉHO BYTU S LÓGIOU A PIVNIČNOU KOBKOU V NÍZKOM PANELOVOM DOME S VÝŤAHOM

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom – Ožvoldíkova, Bratislava - Dúb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

3 izb.byt, balkón, klíma, tichá ulica Uránová - BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Uránová | 67 m²

ABERTAL REALITY v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne zariadený, klimatiz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

3i.byt 104m2, Tichá ul., loggia 12m2 (ako TERASA), pivnica, v blízkosti Horského parku, POVODNÝ STAV, možnosť prerábky na 4izb. byt, PRÉMIOVÁ ADRESA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj: priestranný 3izb. byt s veľkou loggiou a pivnicou na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3i byt 70m pri OC RETRO a jazere "Rohlík", Sedmokrásková ul., Trávniky, 9/12p., výhľad, kompletná RŠ, DOBRÁ ADRESA, aj ako INVESTIČNÝ BYT,kúpou voľné

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2 aj na firemné účely v centre mesta na Štetino

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3173 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA, centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2, aj na firemné účely v centre mesta na Štetin

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt - ul. Šulekova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šulekova | 80 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v bytovom dome z roku 1905. Táto nehnuteľnosť v sebe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 4500 €/m²

KOŠICKÁ ul. - NADSTAVBA 3i MEZONET - 105M2 - LOGGIA - TERASA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 105 m²

V tesnej blízkosti OC NIVY CENTRUM, v bezprostrednom susedstve ZWIRNU a DULOVHO námestia Vám po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

328,800 € 3131 €/m²

Bývajte v zelenej a pokojnej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 66 m²

Ranná káva v modernej kuchyni. Voňavé bylinky či jahody na vašej lodžii. Večer na pohodlnej sed

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,000 € 4030 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie