HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

349,900 € 4848 €/m²

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

100PRO | Priestranný 3,5i byt v obľúbenej časti Dúbravky s veľkým potenciálom

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ľuda Zúbka | 74 m²

Ponúkame na predaj 3,5-izbový byt na 5. poschodí bytového domu na ulici Ľuda Zúbka v obľúbenej

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 2973 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ ELEGANTNÝ 3 IZBOVÝ BYT S KRÁSNYM VÝHĽADOM A GARÁŽOVÝM STÁTÍM

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 70.64 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný a kompletne zariadený 3-

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

304,900 € 4316 €/m²

Novinka
Novinka

Ipeľská ul., 3izb.byt, loggia - možná dohoda na cene.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Ipeľská | 70 m²

Dnešná ponuka realitnej kancelárie Cascadya s.r.o. pre tých, ktorí v tomto čase hľadajú vhodnú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3071 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3i byt s terasou, loggiou a parkovaním – Agátová

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 87.7 m²

🌟 EXKLUZÍVNE: Priestranný 3i byt s veľkým terasovým balkónom, loggiou a parkovaním – Agátová, D

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

271,000 € 3090 €/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱GANZ HOUSE - Exkluzívny 3-izbový byt v srdci Eurovea City

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 80 m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII GANZ HOUSE – SRDCE EUROVEA CITY Realitná kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 3i orientovaný na východ, 44.p

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 98.9 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3i byt s výhľadom na Karpaty, 35.np LUX

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 93.1 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj eleg

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱PANORAMA CITY - 3i byt s výhľadom na hrad, 26.p. 97m2, 2 kúpeľne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 93.8 m²

Realitná kancelária NUERA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 7996 €/m²

NUERA︱PREDAJ - 3i byt v pôvodnom stave v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 68.27 m²

Realitná kancelária Nuera ponúka na predaj veľmi príjemný 3-izbový byt v pôvodnom stave v obľúb

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3442 €/m²

NUERA | PREDAJ 3i byt so samostatnou kuchyňou v Starom Meste, Tabaková

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 73.8 m²

Realitná kancelária NUERA prináša na trh slnečný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite pri Slovensk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4187 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Konventná | 78.5 m²

Tento byt je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá kvalitné mestské bývanie bez kompromisov,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 6484 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Príjemný 3i byt 74m2, veľká loggia 7,38m2, plus GARÁŽ 19m2, unikátny výhľad, Púpavová ul., BA IV - Karlova Ves, 12p./13, pri lesoparku Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj príjemný 3i byt s unikátnym, panoramatickým výhľadom d

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3514 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Investičná príležitosť v centre Bratislavy – 3-izbový byt po rekonštrukcii, ideálny na dlhodobý aj krátkodobý prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 74 m²

SHARK REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný a štýlový 3-izbový byt v lukra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5122 €/m²

Výnosný 3i byt v centre | AirBnb ready | Námestie 1. mája, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

Adresa, ktorá predáva sama seba. Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v samom srdci Bratislav

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 5067 €/m²

Zabehnuté AirBnb, wellness, alebo prevádzka | Unikátny priestor v centre Bratislavy | Dostupný Ihneď

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 115 m²

Príležitosti v samom srdci Bratislavy sa neopakujú. Unikátny priestor na Námestí 1. mája s komp

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 4043 €/m²

Rezervované - Priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta na Grosslingovej

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 83 m²

Výnimočná adresa v srdci Starého Mesta, kde sa mestský život spája s pohodlím domova. Tento pri

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

350,000 € 4217 €/m²

TOP CENA, Krásny tehlový 3-izbový byt v Starom Meste – Heydukova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staré Mesto | 74 m²

SHARK REAL vám ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný charizmatický 3-izbový byt

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 4865 €/m²

Investičný 3 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 65 m² situovaný v jednej z naj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

3 izbový byt v projekte Belaria Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Shark Real Vám ponúka predaj 3i bytu s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v obytnom

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Štýlové bývanie bez kompromisov – zariadený 3i byt v novostavbe Einpark

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

510,000 € 6538 €/m²

POSLEDNÉ POSCHODIE bez susedov - 3 izb. 82,54 m2 s loggiou - Líščie nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 82.54 m²

REWIN reality Vám ponúkame VÝHRADNE na predaj tento UNIKÁTNY 3 izbový BYT o výbornej veľkosti,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,980 € 3756 €/m²

Novinka
Novinka

TOP CENA - 3 izb. 74 m2 s LOGGIOU - Štefana Králika, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka 3 izbový byt o výmere 74 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na POS

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

214,980 € 2905 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie