Pripravujeme predaj pozemoku na mobilny dom alebo chatu

Reality Horné Orešany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

Pripravujeme na predaj stavebný pozemok v Horných Orešanoch. Dobrá lokalita a občianska vybaven

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

36,500 € 46 €/m²

Pozemok s projektom 4i domu – okamžite môžete stavať!

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 589 m²

Senica – Košútovec | 589 m² | inžinierske siete | projekt v cene | pripravený na výstavbu _____

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 896m2 v obci Bojničky

Reality Bojničky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok 896 m2 v obci Bojničky. Všetky IS sú v dosahu. Poze

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bojničky

65,000 €

NA PREDAJ EKOLOGICKÝ A SEBESTAČNÝ RODINNÝ DOM V STRÁNSKOM, 1780m2

Reality Stránske

Rodinný dom | 190 m²

Skor než si pozriete inzerát ,skopirujte si odkaz a pozrite si videoobhliadku nehnuteľnosti: h

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Stránske

459,000 € 2363 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POLYFUNKČNÁ BUDOVA , ROSINA ,332 m2

Reality Rosina

Polyfunkčný objekt | 332 m²

TUreality ponúka na predaj POLYFUNKČNÚ BUDOVU v Rosine , zastavaná plocha 332m2 , dvojpodlažná

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Rosina

Cena dohodou

Predaj Rodinný dom Bôrik Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | 270 m²

TU reality ponúka vo výhradnom zastúpení zriedkavú príležitosť na predaj. Rodinný dom vo vyhľad

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

499,000 € 1926 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME EXKLUZÍVNE DO PONUKY POZEMOK, DOLNÁ TIŽINA

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 3,095 m²

PRIPRAVUJEME TUreality ponúka na predaj rozsiahly pozemok o výmere 3095 m² v pokojnej obci Dol

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

100 € 0 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC RUDINA, 645m2

Reality Rudina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 645 m²

EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rudina o celkovej výmere 645m². P

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Rudina

118 €/m2 118 €/m2

RD so záhradou a garážou v tichej lokalite Drahovce pri Piešťanoch, 152 m2

Reality Drahovce

Rodinný dom | 152 m²

TUreality ponúka Rodinný dom so záhradou a garážou v tichej lokalite Drahovce pri Piešťanoch! _

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Drahovce

136,500 € 898 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

----REZERVOVANÉ---- Rodinný dom na predaj, Horná Štubňa

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 140 m²

Skopírujte si link na video: youtu.be/icZCT26LN5w _____________________________________________

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Budova na podnikanie v Terni

Reality Terňa

Obchodné priestory | 171 m²

TU Reality ponúka priestory na podnikanie. Polyfunkčná dvojpodlažná budova v blízkosti Prešova

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Terňa

65,000 € 380 €/m²

NA PREDAJ LES V KATASTRI BECKOV - 4316 M2 PRÍRODY, POKOJA, INVESTIČNÝCH MOŽNOSTÍ

Reality Beckov

Lesná pôda | 4,316 m²

TUreality ponúka na predaj kúsok prírody, kde môžete uniknúť od ruchu mesta. Máme pre Vás skvel

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

10,000 € 2 €/m²

Dva STAVEBNÉ POZEMKY na LIPTOVE s pripojenim na elektrinu a vodovod !

Reality Ižipovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY S PRÍPOJKOU NA ELEKTRINU A OBECNÝ VODOVOD UMIESTNENÝ UPROST

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

80,100 €

NA PREDAJ - DVA IDENTICKÉ DOMČEKY / APARTMÁNY NA LIPTOVE

Reality Partizánska Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ - DVA IDENTICKÉ DOMČEKY PO REKONŠTRUKCII SO SÚPISNÝM ČÍSLOM A

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

49,000 € 445 €/m²

Únik do prírody priamo v meste: útulná chata so záhradou, Pezinok, 300 m2

Reality Pezinok

Záhradná chatka | 300 m²

TUreality ponúka na predaj dobrodružnú, útulnú záhradnú chatku so záhradou na Fajgalskej ceste

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

78,000 € 317 €/m²

PREDAJ < - > VYNIKAJÚCI stavebný POZEMOK pre okamžitú výstavku, MODRA, 560 m2

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 560 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok s možnosťou okamžitej výstavby rodinného domu v Modre-Kráľov

Publikované: 26.05.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Modra

145,600 € 260 €/m²

Únik do prírody: jedinečná CHATA pod hradom Červený Kameň čaká na Vás! Píla, 312 m2

Reality Píla

Chalupa, rekreačný domček | 312 m²

Hľadáte ideálne miesto na oddych, kde sa príroda stretáva s pohodlím? Objavte svoju novú chatu

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Píla

175,000 € 577 €/m²

ŠPIČKOVÁ investičná PRÍLEŽITOSŤ -> PREDAJ priemyselného pozemku v PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH, 5.457 m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Zmiešaná zóna | 5,457 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

267,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, INVESTUJ TAM, KDE HODNOTA RASTIE, 14 367 M2 POZEMKU NA PREDAJ S CELOROČNÝM PRÍSTUPOM

Reality Horné Srnie

Rekreačný pozemok | 14,367 m²

TUreality Vám predstavuje investičnú príležitosť. Výnimočný kus pôdy v nádhernej prírode v Hor

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Horné Srnie

185,000 € 13 €/m²

Stavebný pozemok v obci Jelka okres Galanta! Výborná lokalita!

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | 450 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v známej obci Jelka, okres Galanta, 10 km od Senca.

Publikované: 17.05.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

55,000 € 122 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ POZEMOK PRE RODINNÝ DOM 1483 m2 TRENČIANSKA TEPLÁ

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | 1,483 m²

TUreality ponúka na predaj krásny slnečný pozemok v Trenčianskej Teplej vhodný na výstavbu rodi

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

180,000 € 121 €/m²

Na predaj polyfunkčný objekt, dom

Reality Bánovce nad Bebravou

Polyfunkčný objekt | 643 m²

NA PREDAJ – Objekt s projektom v meste Bánovce nad Bebravou Zastavaná plocha: 347 m² Celková úž

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

330,000 € 513 €/m²

Nová cena!!!Na predaj útulná chalupa s veľkým pozemkom 1970 m2 v obci Lipovník, okres Topoľčany

Reality Lipovník

Chalupa, rekreačný domček | 1,970 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si: VIDEO ***** h

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lipovník

96,000 € 6579 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Tvrdomestice s rozlohou 1289m2

Reality Tvrdomestice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,289 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok na predaj v obci Tvrdomestice s rozlohou 1289m2. Po

Publikované: 07.09.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Tvrdomestice

39,900 € 31 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie