Exkluzívne na predaj!!! Útulný, slnečný rodinný dom vo Veľkom Záluží.

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | 122 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj slnečný 4 izbový rodinný dom, nachádzajúci sa

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

150,000 € 1148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA!!!NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – LEN 4 km OD KOŠÍC!

Reality Sady nad Torysou

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Stavebný pozemok na predaj – Centrum obce Byster, len 4 km od Košíc! Hľadáte ideálne miesto pr

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

129,990 €

ROVINATÝ SLNEČNY POZEMOK NA PREDAJ, VHODNY NA REKREÁCIU I PODNIKANIE, 824 m2, PETROVA LEHOTA

Reality Petrova Lehota

Rekreačný pozemok | 824 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v Petrovej Lehote. Skôr, než si pozriete galériu, skopírujte

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Petrova Lehota

14,000 € 17 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ROZĽAHLÝ STAVEBNÝ POZEMOK, 1362m2, HORNÁ SÚČA

Reality Trenčín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,362 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Hornej Súči o rozlohe 1362m2. Umiestne

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

49,999 € 37 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ POZEMOK URČENÝ NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU KOSTOLNÁ - ZÁRIEČIE, 800M2

Reality Kostolná-Záriečie

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kostolná-Záriečie. Pozemok je o rozlohe 800m

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná-Záriečie

62,000 € 78 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľká garzónka na KVP 32m

TU reality so súhlasom majiteľa pripravuje na predaj 32m garzónku na KVP -v zateplenom dome /pr

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

Cena dohodou

Jedinečný byt na Novej Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 108.2 m²

***TU Reality - Najväčšia Nefrenšízová Realitná kancelária na Slovensku*** Vám v mene majiteľa

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

IBA U NÁS! POZEMOK 7993 M² HRABOVKA

Reality Hrabovka

Rekreačný pozemok | 7,993 m²

IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj veľký slnečný pozemok o výmere 7993 m² v obci Hrabovka, i

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Hrabovka

41 €/m2 41 €/m2

Rekreačný pozemok 8835 m2 v Novej Bani neďaleko od tajchu

Reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | 8,835 m²

***Skôr ako si prezriete fotogalériu, skopírujte nasledujúci odkaz a pozrite si video nehnuteľn

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

49,900 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK TURÁ LÚKA, 700m2

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/azxOyMRnLS

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

31,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu rodinného domu s nádherným výhľadom na okolie v obci Lubina

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | 2,768 m²

TUreality ponúka na predaj veľký pozemok s potenciálom v obci Lubina. Je mierne svahovitý, s kr

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

134,990 € 49 €/m²

Predám stavebný pozemok, blízko Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 508 m²

TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Hrubá Borša, len pár minút od

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Senec

81,990 € 161 €/m²

Výrobný areál s technológiou a zariadením,3540 m2 pozemok 17 600m2, Vrbové, okr.Piešťany

Reality Piešťany

Priestor pre výrobu | 3,540 m²

TUreality ponúka na predaj výrobný a zároveň skladovací areál spolu s technológiou a zariadením

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

Cena na vyžiadanie

Chata Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | 444 m²

TUreality vám ponúka na predaj útulnú chatku v Považskej Bystrici – ideálne miesto na oddych!

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

80,000 € 180 €/m²

REZERVOVANE - Stavebný pozemok so stavebným povolením Bytča - Hliník nad Váhom (738m2)

Reality Bytča

Pozemok pre bytovú výstavbu | 738 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

86,000 € 117 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny výhľad na les. Pokojná Lokalita. Stavebný pozemok na predaj. Gánovce. Kúsok od mesta Poprad

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

TUreality vám ponúka pozemok na predaj v Gánovciach – ideálne miesto pre váš nový domov alebo i

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

147,600 € 246 €/m²

REZERVOVANÉ Bungalov Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | 145 m²

Iba u nás https://youtu.be/qqlKjSmYTWY TUreality ponúka na predaj útulný 3- izbový rodinný dom

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! STAVEBNÝ POZEMOK 276 m2 SOBLAHOV

Reality Soblahov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 276 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Soblahov – 276 m² Ak

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Soblahov

54,800 € 199 €/m²

TUreality ponúka na predaj investičný dom na AIRBNB alebo na bývanie pri Sĺňave, vhodný aj ako chalupa

Reality Banka

Rodinný dom | 450 m²

TUreality ponúka na predaj investičný domček na AIRBNB alebo na bývanie, vhodný aj ako chalupa.

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Banka

129,990 € 311 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na PREDAJ INVESTIČNÝ BYTOVÝ DOM /600 m2, štyri byty/ v centre mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 600 m²

VIDEO !! https://youtu.be/U3OgmhkireU TUreality, Vám ponúka na predaj skvelú investičnú nehnute

Publikované: 10.02.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký viacgeneračný rodinný dom /500 m2/ v Lučenci-časť Opatová.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 500 m²

TUreality Vám , ponúka na predaj veľký rodinný dom v Lučenci časť Opatová, dvojgeneračný 7- izb

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lučenec

162,050 € 324 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! RODINNÝ DOM S POZEMKOM 637 M2, TRENČIANSKE STANKOVCE

Reality Trenčianske Stankovce

Rodinný dom | 637 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s pozemkom o celkovej vým

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Stankovce

140,000 € 261 €/m²

Pozemok na výstavbu RD_1489 m²_Štiavnik

Reality Štiavnik

Pozemok pre rodinné domy | 1,489 m²

Pozemok na predaj v zastavanom území obce Štiavnik, ktorá sa nachádza v nádhernom prostredí Jav

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnik

63,000 € 42 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj Partizánske

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 553 m²

NA PREDAJ – Stavebný pozemok s krásnym výhľadom Partizánske Rozloha: 553 m² | Inžinierske siet

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

40,000 € 72 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Upresniť hľadanie