REZERVOVANÉ NA PREDAJ RODINNÝ DOM, POZEMOK 855M2, OSUSKÉ, okr. SENICA

Reality Osuské

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj samostatne sto

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Osuské

110,000 € 917 €/m²

RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, LETNOU KUCHYŇOU A POZEMKOM 1130M2, SEKULE, okr. SENICA

Reality Sekule

Rodinný dom | Pekná | 100 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojac

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Sekule

Info v RK

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, 48 M2, ul. MIRKA NEŠPORA, HOLÍČ, okr. SKALICA

Reality Holíč

2 izbový byt | Mirka Nešpora | 48 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - v zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovan

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Holíč

Info v RK

NA PREDAJ ZÁHRADNÁ CHATKA 18M2, MYJAVA

Reality Myjava

Záhradná chatka | Novomestská | 18 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj záhradnú chat

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

7,000 € 389 €/m²

4 IZB. RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 804M2, BERNOLÁKOVA UL., SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | Bernolákova | 100 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj samostatne st

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, 52M2, KALINČIAKOVA UL., SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 52 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradom zastúpení majiteľov ponúka na predaj 2 izbový byt s bal

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Senica

95,000 € 1827 €/m²

NA PREDAJ 6 IZB. RODINNÝ DOM, POZEMOK 1012M2, BANSKÁ ŠTIAVNICA-ŠTEFULTOV

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Štefana Moyzesa | 200 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj samostatne stojaci

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

210,000 € 1050 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU NA PEKNOM POZEMKU 902M2, DOJČ, okr. SENICA

Reality Dojč

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

A&P realitná kancelária - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj murovaný rodi

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Dojč

239,000 € 1992 €/m²

4 IZBOVÝ RD S GARÁŽOU, POZEMOK 776M2, ŽELEZNIČNÁ UL., SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | Železničná | 90 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj dvojpodlažný, pod

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Senica

Info v RK

VÝRAZNÁ ZĽAVA 4 IZB. RODINNÝ DOM, POZEMOK 1166M2, LOPAŠOV okr. SKALICA

Reality Lopašov

Rodinný dom | Lopašov | 95 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj čiastočne rekonšt

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Lopašov

87,000 € 1263 €/m²

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM 6293M2-INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, BRATKOVICA, okr. ZVOLEN

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA vám v zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojaci dvojpodla

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

289,000 € 2223 €/m²

REKREAČNO-ZÁHRADNÁ CHATA, POZEMOK 475M2, KUNOV-ZO I, SENICA

Reality Senica

Záhradná chatka | Kunov | 50 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj trojpodlažnú m

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

65,000 € 1300 €/m²

NA PREDAJ 4 IZB. BYT S BALKÓNOM, 84M2, SMRDÁKY, okr. SENICA

Reality Smrdáky

4 izbový byt | Nezadaná | 84 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj čiastočne rek

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Smrdáky

89,900 € 1070 €/m²

REZERVOVANÉ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA, NÁM. OSLOBODENIA, SENICA

Reality Senica

3 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 57 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj rekonštruovan

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 1930 €/m²

RODINNÝ DOM V PEKNOM PROSTREDÍ, POZEMOK 2392M2, RUDNÍK, okr. MYJAVA

Reality Rudník

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Rudník

163,000 € 2173 €/m²

ZÁHRADA S CHATKOU, POZEMOK 368 M2, MYJAVA

Reality Myjava

Záhradná chatka | M. Šimonoviča | 368 m²

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

17,500 € 48 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA REKREAČNO-ZÁHRADNÁ CHATA, POZEMOK 507M2, KUNOV-ZO I, SENICA

Reality Senica

Záhradná chatka | 30 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

55,000 € 1833 €/m²

Komerčný objekt na okraji obce Pravenec na pozemku o rozlohe 5457 m2

Reality Pravenec

Iný objekt | Pravenec | 1,210 m²

Hľadáte novú lokalitu a priestory pre svoje podnikanie, prípadne hľadáte nehnuteľnosť ako inv

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Objekty na predaj Pravenec

610,000 € 554 €/m²

Exkluzívne Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj reprezentatívny poschodový polifunkčný objekt na Ulici gen. Klapku v Komárne!

Reality Komárno

Obchodné priestory | Generála Klapku | 170 m²

Exkluzívne Reality KOMPLEX s.r.o.,Vám ponúka na predaj reprezentatívny poschodový polifunkčný o

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Komárno

120,000 € 706 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o. vám ponúka na predaj rekreačnú chatu obklopenú krásnou prírodou v obci Radvaň nad Dunajom, 50m od piesočnatej pláže Dunaja !!!

Reality Radvaň nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o. vám ponúka na predaj rekreačnú chatu obklopenú

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radvaň nad Dunajom

120,000 € 1714 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj garsónku nachádzajúcu sa vo veľmi príjemnej a vyhľadávanej lokalite mesta Komárno, v blízkosti rieky Dunaj

Reality Komárno

Garsónka | 21.85 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj garsónku nachádzajúcu sa vo veľmi príjemnej a vyhľa

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Komárno

65,000 € 2975 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o.,Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť s veľkým komerčným potenciálom v obci Chotín, 8 km od okresného mesta Komárno.

Reality Chotín

Objekt pre obchod | 700 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť s veľkým komerčným potenciálom ( býva

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Chotín

390,000 € 557 €/m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality komplex s.r.o., ponúka na predaj priestranný podkrovný rodinný dom so suterénom a s veľkou garážou, nachádzajúci sa v obci Zelený Háj !

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 234 m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality komplex s.r.o., ponúka na predaj kvalitne postavený priestrann

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

219,000 € 936 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Brestovec

Reality Brestovec

Rodinný dom | 2,317 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Brestovec. Rodinný dom stojí n

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Brestovec

165,000 € 71 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23052)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30387)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie