Rodinný dom | 1,086 m²
Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec nad Váhom Hľadáte bývanie
175,000 € 161 €/m²
Rodinný dom | 650 m²
TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 samostatnými bytovými je
195,000 € 300 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,598 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Veľká Čierna. Ak hľadáte
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Laborecká | 75 m²
Mega realitná kancelária xkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt v obľúbenej časti Sídliska I
123,000 € 1640 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s udrž
179,900 € 1199 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt s balkónom
115,000 € 1643 €/m²
3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²
PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. FOTO = VZOROVÝ BYT. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 120 m²
Iba u nás. Znížená cena. Ponúkame Vám na predaj chalupu, rekreačnú chatu v Podhájskej. Stavba
95,000 € 1125 €/m²
2 izbový byt | Komárňanská | 55 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový ateliérový, byt o rozlohe 55 m2 v Nových Zámkoch. Byt prešiel č
104,900 € 1907 €/m²
3 izbový byt | Nové Zámky | 75 m²
Kúpime byt alebo pozemok v Nových Zámkoch. HOTOVOSŤ. Ponúkame riešenie do 24 hod. v hotovosti,
Cena dohodou
Iný priestor | Šurany | 1,000 m²
Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkovo - výrobné priestory v Šuranoch neďaleko od centr
Cena dohodou
Rodinný dom | 180 m²
Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, k
Cena dohodou
Rodinný dom | 180 m²
Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, k
Cena dohodou
2 izbový byt | Cementárenská | 60.55 m²
Exluzívne iba u nás ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt s terasou a parkovacím státím v mest
207,000 € 3419 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,200 m²
Ponúkame na predaj vo výhradnom zastúpení majieľa Apartmánový dom pod najvy
Cena dohodou
Apartmán | 1,200 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 403 m²
Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, ktorý má MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE - jedin
Cena dohodou
Rodinný dom | Mandľová | 150 m²
333345 - Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový rodinný do
490,000 € 3267 €/m²
Rodinný dom | Mandľová | 150 m²
333345 - Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový rodinný do
490,000 € 3267 €/m²
Rodinný dom | hlavna | 120 m²
ID: 36 NA PREDAJ: Rodinný dom vo Veľkých Raškovciach - Lokalita: Veľké Raškovce (13 km od Veľ
Cena dohodou
Rodinný dom | 140 m²
ID:333 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom vo Veľkých Kapušanoch s
144,900 € 1035 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ID: 265 GE-MAX reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Ubľa na východnom Slovensku, len pár
44,000 € 367 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
ID:237 Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Myslina. Dom je vo veľmi
Cena dohodou
2 izbový byt | Nám. mieru | 52 m²
ID:474 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt priamo v centre mesta Trebišov, vo vyhľadáv
97,900 € 1883 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.