Priestranný 2-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite na ulici SNP

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 70 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na ulici SNP, na 2. poschodí zo 4 v bytovom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Skalica

113,000 € 1614 €/m²

Útulný byt v tichej lokalite Skalica – perfektný pre nový začiatok

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 55.93 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Skalica na ulici SNP, ktorý je

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Skalica

113,000 € 2020 €/m²

ZĽAVA- Priestranný tehlový dom vhodný pre dve rodiny

Reality Holíč

Rodinný dom | Vrádištská | 390.52 m²

Veľký tehlový rodinný dom pre 1 alebo 2 rodiny – priestor, potenciál a pevné základy! Ponúkame

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Holíč

184,900 € 473 €/m²

Priestranný 3+1-izbový byt s dvoma balkónmi v srdci Holíča

Reality Holíč

3 izbový byt | Bratislavská | 65.82 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt s celkovou výmerou 65,82 m², ktorý sa nachádza vo vyh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Holíč

125,000 € 1899 €/m²

REZERVOVANÝ!!!Na predaj: 2-izbový byt po rekonštrukcii – ideálny na zariadenie podľa vlastných predstáv

Reality Holíč

2 izbový byt | M. Nešpora | 73.41 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt v meste Holíč o výmere 65,53 m², ktorý prešie

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Holíč

103,000 € 1403 €/m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | 1,086 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec nad Váhom Hľadáte bývanie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

175,000 € 161 €/m²

TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 bytovými jednotkami, 4 km od centra Piešťan, na skok od jazera

Reality Piešťany

Rodinný dom | 650 m²

TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 samostatnými bytovými je

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Piešťany

195,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,598 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Veľká Čierna. Ak hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ - 3 izbový byt na Sídlisku III. v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 75 m²

Mega realitná kancelária xkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt v obľúbenej časti Sídliska I

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Humenné

123,000 € 1640 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - Rodinný dom - Detva

Reality Detva

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s udrž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Detva

179,900 € 1199 €/m²

PREDAJ 3 izb. byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 70 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt s balkónom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 1643 €/m²

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - LUXUSNÝ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. FOTO = VZOROVÝ BYT. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám

Publikované: 18.11.2021 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PODHÁJSKA - Rekreačná chata so zariadením pri kúpalisku. Znížená cena

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 120 m²

Iba u nás. Znížená cena. Ponúkame Vám na predaj chalupu, rekreačnú chatu v Podhájskej. Stavba

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

95,000 € 1125 €/m²

Nové Zámky - Ateliérový, štýlový byt na predaj

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Komárňanská | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový ateliérový, byt o rozlohe 55 m2 v Nových Zámkoch. Byt prešiel č

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

104,900 € 1907 €/m²

STOP DRAŽBE! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 75 m²

Kúpime byt alebo pozemok v Nových Zámkoch. HOTOVOSŤ. Ponúkame riešenie do 24 hod. v hotovosti,

Publikované: 11.09.2019 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

REALFINN - ŠURANY - Prevádzkovo - výrobný areál na predaj

Reality Šurany

Iný priestor | Šurany | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkovo - výrobné priestory v Šuranoch neďaleko od centr

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 20.05.2025
Priestory na predaj Šurany

Cena dohodou

Praktické prežitie v srdci Európy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, k

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

2 izbový byt s veľkou terasou a parkingom - Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60.55 m²

Exluzívne iba u nás ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt s terasou a parkovacím státím v mest

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Stupava

207,000 € 3419 €/m²

Praktické prežitie v srdci Európy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, k

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Apartmánový dom v srdci Veľkého Javorníka - Makov

Reality Makov

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,200 m²

Ponúkame na predaj vo výhradnom zastúpení majieľa Apartmánový dom pod najvy

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Objekty na predaj Makov

Cena dohodou

Apartmánový dom v srdci Veľkého Javorníka - Makov

Reality Makov

Apartmán | 1,200 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Byty na predaj Makov

Cena dohodou

Praktické prežitie v srdci Európy

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | 403 m²

Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, ktorý má MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE - jedin

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 25.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

2 RD možnosť postaviť!

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Mandľová | 150 m²

333345 - Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový rodinný do

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 01.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

490,000 € 3267 €/m²

2 RD možnosť postaviť!

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Mandľová | 150 m²

333345 - Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový rodinný do

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 01.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

490,000 € 3267 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (735)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23075)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie