Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | 71 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v krásnom prostredí Liptova

Reality Vlachy

Vidiecky dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúka vám na predaj Rodinný dom – rodinnú vilu v obci Vlašky, neďaleko priehrady Liptovská Mar

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Domy na predaj Vlachy

259,000 € 863 €/m²

člen NARKS

Budova 700 m2 vhodná na výrobu, sídlo firmy, skladovanie na ucelenom pozemku 6 342 m2 v obci Jablonec medzi TT, BA a Pezinkom

Reality Trnava

Výrobný objekt | Nezadaná | 704 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa máme pre vás na predaj areál s rozlohou 6 342 m2 v obci Jablon

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Trnava

347,000 € 493 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 - izbového bytu v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Prof. Hlaváča | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite na ulici Prof. Hlaváča – v

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Michalovce

121,900 € 1875 €/m²

Útulný 2 - izbový byt na skok od centra mesta, Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 - izbový byt s klimatizáciou vo výbornej lokalite mesta Michalovce.

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Michalovce

113,000 € 2260 €/m²

Predaj 1-izbový byt s 2 loggiami v Sabinove, ul. Komenského

Reality Sabinov

1 izbový byt | Komenského | 37 m²

Tento byt je ideálnou voľbou ako štartovacie bývanie alebo investícia na prenájom. Vďaka prakti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Sabinov

114,900 € 3105 €/m²

4-izb. RD s terasou na veľkom pozemku 800 m2, Kisbodak-Maďarsko

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj 2-podlažný, samostatne stojaci rodinný dom na rohu tichej ulice v obci Kisbo

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj

160,000 € 1143 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3-izbový byt 105m2 s klimatizáciou a výťahom, BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 105 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, len pár minút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,000 € 4371 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj vidiecky dom Senohrad, okres Krupina

Reality Senohrad

Vidiecky dom | Nezadaná | 150 m²

Obec Senohrad leží v údolí riečky Litava v Krupinskej planine. Dnes má cca 750 domácich obyvate

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Senohrad

89,000 € 593 €/m²

Predaj rodinný dom Nitra - Kolíňany, pri lese

Reality Kolíňany

Rodinný dom | 220 m²

R12 reality ponúka na predaj Predaj 5 izbový rodinný dom pri lese LOKALITA okres - Nitra o

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kolíňany

Cena na vyžiadanie

Predaj komerčná budova, Nitra - pešia zóna

Reality Nitra

Obchodné priestory | 450 m²

R12 reality ponúka na predaj komerčnú budovu LOKALITA mesto - Nitra ulica - Štefánikova /peš

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNY Predaj rodinný dom pri lese, Nitra - Kolíňany

Reality Kolíňany

Rodinný dom | 220 m²

R12 reality ponúka na exkluzívny predaj Predaj 5 izbový rodinný dom pri lese LOKALITA okres

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kolíňany

289,000 € 1314 €/m²

Predaj rodinný dom Nitra - Lehota, priestranný pozemok

Reality Lehota

Rodinný dom | 110 m²

R12 reality pripravuje na predaj 4 - izbový rodinný dom - typ bungalov lokalita - okres Nitr

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lehota

Cena na vyžiadanie

Predaj 5 izbový Rodinný dom Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

R12 reality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom LOKALITA lokalit

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj rodinný dom Nitra - Branč, rovinatý pozemok 960 m2

Reality Branč

Rodinný dom | 120 m²

R12 reality ponúka na predaj rekonštruovaný rodinný dom LOKALITA okres - Nitra obec - Branč

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Branč

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ Predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Nitra, Chrenová (Nábrežie mládeže)

Reality Nitra

2 izbový byt | 67 m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 2-izbový byt s balkónom v TOP lokalite pri rieke – Nitra, Chrenová Po

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 2612 €/m²

DOHODOU Predaj 3 izbový byt Nitra - Chrenová, nepriechodné izby

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

R12 reality ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v dobrej lokalite O NEHNUTEĽNOSTI

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

PRIPRAVUJEME Predaj veľký 1 izbový byt Nitra, 48 m2

Reality Nitra

1 izbový byt | 48 m²

R12 reality pripravuje na predaj Veľkometrážny 1 izbový byt LOKALITA mesto - Nitra ulica -

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

127,900 € 2665 €/m²

Predám 4-izbový RD v obci Veľké Zálužie

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | 86 m²

Predávame 4-izbový rodinný dom v obci Veľké Zálužie. Rozloha pozemku je 1450m2 z toho je 102m2

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

155,000 € 1802 €/m²

Predaj rodinný dom Zbehy

Reality Zbehy

Rodinný dom | Nezadaná | 498 m²

PREDAJ – 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI Zbehy Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zbehy

238,000 € 478 €/m²

Predaj 2- izbový byt s výmerou 46m2, Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Ponúkam na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m² + pivnica, situovaný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

120,000 € 2609 €/m²

Na predaj 5 i rodinný dom Partizánske - Šimonovany - rožný pozemok

Reality Partizánske

Rodinný dom | 153 m²

Ponúkame Vám na predaj paťizbový rodinný dom (poldom) v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mest

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Partizánske

139,000 € 908 €/m²

Chata na predaj - osada Priateľstvo, Tovarníky

Reality Tovarníky

Chalupa, rekreačný domček | tichá | 60 m²

Nová cena!!! Ponúkam na predaj rekreačnú chatu v obci Tovarníky, v záhradkarskej osade "Priateľ

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tovarníky

Cena dohodou

Zachovalý rodinný dom Kamanová / VYPLATENA ZALOHA

Reality Kamanová

Rodinný dom | Tichá | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Kamanová . Jedná sa o zachovalý rodinný d

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kamanová

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Upresniť hľadanie