Priestranný rodinný dom s vyhrievaným bazénom – Lužianky, 6 km od Nitry

Reality Lužianky

Rodinný dom | Lužianky | 205 m²

RK DOMOV PRE MŇA Vám ponúka priestranný rodinný dom v tichej a pokojnej časti obce Lužianky, le

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Lužianky

208,000 € 1015 €/m²

Veľký 2-izbový byt s pivnicou v tichej lokalite Topoľčian

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Puškinova | 58 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 58 m², ktorý sa nachádza v tichej lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

99,000 € 1707 €/m²

Pôsobivý vidiecky dom s rozľahlým pozemkom

Reality Urmince

Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²

Ponúkame Vám na predaj pôsobivý vidiecky dom v obci Urmince. Optimálna dispozícia domu a rozľa

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Urmince

145,000 € 1119 €/m²

Rodinný dom s rozľahlou záhradou a garážou v obci Urmince

Reality Urmince

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 143 m²

Ponúkame Vám na predaj pôsobivý vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v obci Urmince, ktorá je z

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Urmince

145,000 € 1014 €/m²

REZERVOVANÝ Bývanie s nadhľadom - Váš nový domov na "Efku"

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Podjavorinskej | 76 m²

Hľadáte miesto, kde po práci vypnete a z okna uvidíte viac zelene než betónu? Ponúkame vám na p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

151,000 € 1987 €/m²

Štýlový vintage domov, ktorý vás očarí

Reality Partizánske

3 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Máme pre Vás bývanie, ktoré má dušu. Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na obľúbenom sí

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Partizánske

98,000 € 1661 €/m²

!!!!! REZERVOVANÁ !!!!! Rekreačná chalupa v krásnom prostredí obci Bošáca, časť Zabudišová.

Reality Bošáca

Vidiecky dom | Zabudišová | 80 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=2BHXsP7evVU Video prehliadka TU

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bošáca

115,000 € 1438 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v tichej časti dedinky Podolie

Reality Podolie

Pozemok pre rodinné domy | 738 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 738m2 v obci Podolie. Na pozemku sa nachá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podolie

75,000 € 102 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Veľké Kosihy

Reality Veľké Kosihy

Rodinný dom | 120 m²

Popis nehnuteľnosti: Tento rodinný dom je umiestnený na veľkom 10,9 árovom pozemku v tichej obc

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Veľké Kosihy

65,000 € 542 €/m²

Na predaj rodinný dom s 5 apartmánmi vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Kurtaserská | 200 m²

-SK- Ponúkame na predaj kompletne vybavený apartmánový dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Veľký Meder

199,990 € 1000 €/m²

Na predaj 5- izbový byt vo Veľkom Mederi, na Komárňanskej ceste

Reality Veľký Meder

5 a viac izbový byt | Komárňanská | 120 m²

-SK- Na predaj: priestranný 5-izbový byt s garážou, záhradkou a vedľajšími stavbami – Veľký Med

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Veľký Meder

125,000 € 1042 €/m²

Na predaj 2 izb. rodinný dom v obci Okoč, ul. Železničná

Reality Okoč

Rodinný dom | Železničná | 90 m²

-SK- Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v obci Okoč, situovaný na priestrannom pozemku s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Okoč

124,990 € 1389 €/m²

NA PREDAJ: Priestranný 2-izbový byt s potenciálom na 3-izbový v zelenom vnútrobloku (Justičná ul., Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Justičná | 72 m²

Hľadáte byt v zrenovovanom tehlovom bytovom dome v centre mesta, ktorý ponúka viac než len tesn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 4847 €/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

140,000 € 2000 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova, obec Socovce, okres Martin

Reality Socovce

Objekt pre obchod | Socovce | 815 m²

Ponúkam na predaj polyfunkčnú budovu v obci Socovce, okres Martin. Zastavaná plocha 237 m2, po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Socovce

75,000 € 92 €/m²

PREDAJ OBCHODNÉ PRIESTORY, CENTRUM POV. BYSTRICA, ZĽAVA!

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v centre mesta - Stred v Považskej Bystrici. Priestory o

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

Rodinný dom na predaj, obec Belá - Dulice, okres Martin.

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | Belá Dulice | 250 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom s menším pozemkom v cene bytu, v obci Belá - Dulice, pri Martine.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Belá-Dulice

150,000 € 600 €/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,000 € 1929 €/m²

KÚPA 1 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnuteľnosti do 90 00

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

90,000 € 2500 €/m²

Administratívna budova na predaj, komerčný objekt, Martin - Košúty, kancelárie, výroba, sídlo firmy.

Reality Martin

Objekt pre obchod | Dúbravca | 350 m²

Ponúkam na predaj administratívnu budovu / komerčný objekt, v priemyselnej časti Martin - Košút

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Martin

400,000 € 1143 €/m²

KÚPA 2 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Stred | 60 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 2-izbový byt v Považskej Bystrici. Lokalita: Stred, Lánska. Ce

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

130,000 € 2167 €/m²

Rodinný dom na predaj, Kláštor pod Znievom, pozemok 770 m2.

Reality Martin

Rodinný dom | d. kužela | 769 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca 17 km.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Martin

239,900 € 312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priemyselný park, komerčné priestory na predaj, Martin - Priekopa.

Reality Martin

Objekt pre obchod | 20,000 m²

Ponúkame na predaj celý priemyslený areál vo výbornej lokalite v Martine, časť Košúty. Celý ar

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

PREDAJ 3IZB. BYT STRED, POVAŽSKÁ BYSTRICA, ZĽAVA !

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt - evidovaný ako nebytový priestor v centre mesta - Stred v Po

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie