Exkluzívna ponuka - Predaj 3 izbového bytu s garážou a záhradkou!

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cintorínska | 107 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s garážou a záhradkou v Piešť

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Byty na predaj Piešťany

147,000 € 1374 €/m²

Exkluzívna ponuka: Maďarsko- Rajka: Priestranný 2-izbový byt s predzáhradkou v historickej budove!

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre obce stará Rajka v M

Publikované: 04.08.2021 Aktualizované: 07.08.2025
Byty na predaj Rajka

89,000 € 1151 €/m²

Exkluzívne 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 37.8 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta: Lokalita: Od

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

105,000 € 2778 €/m²

Starší rodinný dom blízko centra Starej Turej, pozemok 683 m2

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 683 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, pripra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA

Reality Šaľa

3 izbový byt | Bottova | 63.32 m²

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Šaľa

114,990 € 1816 €/m²

Priestranný staromestský 2,5 izbový byt | 100 m2 | centrum mesta | čiastočná rekonštrukcia | komora + pivnica | loggia

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Björnsonova | 86 m²

ALMOND Reality Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ štýlový a výnimočný veľkometrážny 2,5-izbový byt

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 4291 €/m²

PREDAJ komerčného objektu – Nesvady

Reality Nesvady

Objekt pre obchod | Budovateľská | 155 m²

Ponúkame na PREDAJ zaujímavý komerčný objekt s dvomi samostatnými prevádzkami v meste Nesvady,

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Objekty na predaj Nesvady

134,990 € 871 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom na myjavských kopaniciach

Reality Myjava

Iný objekt na bývanie | U Vankov | 608 m²

Ponúkame na predaj dom, ktorý je vhodný na bývanie, podnikanie, rekreáciu. Záleží len na novom

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Myjava

153,900 € 164 €/m²

Rodinný dom s dvomi bytmi, dvomi garážami a záhradou neďaleko centra mesta

Reality Myjava

Rodinný dom | Čsl. armády | 227 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami a dvomi garážami situova

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Myjava

185,900 € 819 €/m²

Byt v centre mesta po čiastočnej rekonštrukcií

Reality Myjava

2 izbový byt | Dolná štvrť | 53 m²

Máme pre vás novú ponuku dvojizbového bytu v centre mesta Myjava, neďaleko námestia. Byt sa n

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Myjava

83,000 € 1566 €/m²

Na predaj krásna víkendová chalupa v tichej lokalite malebnej obce Diva neďaleko Štúrova

Reality Štúrovo

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný víkendový dom v úžasnej lokalite neďaleko Štúrova a Ostr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

115,000 € 1150 €/m²

Na predaj tehlový rodinný dom po rekonštrukcii postavený na 17 ár pozemku v Mojzesove

Reality Mojzesovo

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Mojzesovo, vzdialený od Nitry aj Nových Zámkov len 22

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Mojzesovo

114,000 € 814 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom s výhľadom vhodný aj ako víkendová chalupa

Reality Kolta

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám starší rodinný dom po rekonštrukcii postavený na kopci s výhľadom na obec Kolta. D

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Kolta

85,000 € 850 €/m²

Na predaj výrobno skladový areál o celkovej výmere 1170 m2 v Pribete len 15 km od Nových Zámkov

Reality Pribeta

Výrobný objekt | 1,170 m²

Ponúkame Vám na predaj výrobno skladový areál zložený z viacerých stavieb. Pozemok je oplotený,

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Objekty na predaj Pribeta

285,000 € 244 €/m²

Na predaj celý priemyselný areál s hlavnou halou o výmere 1800 m2 a pozemkom o výmere 2,7 ha

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Bratislavská cesta | 3,000 m²

Ponúkame Vám výrobný areál umiestnený popri ceste smer Nové Zámky - Bratislava. Areál má výme

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na predaj Nové Zámky

1,140,000 € 380 €/m²

Na predaj malý 3 izbový byt na Juhu po rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 61 m2, Byt je v zrekonštruovanom zateplenom bytovo

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 07.06.2025
Byty na predaj Nové Zámky

120,000 € 1967 €/m²

Na predaj malebný vidiecky rodinný dom v obci Imeľ

Reality Imeľ

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame Vám klasický vidiecky rodinný dom so zachovanými prvkami videckej architektúry v obci

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Imeľ

115,000 € 460 €/m²

Na predaj priestranný zrekonštruovaný rodinný dom v tichej uličke v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový, kompletne podpivničený rodinný dom v tichej lokalite Tvrdošo

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

185,000 € 740 €/m²

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 08.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Štúrovo

115,000 € 1150 €/m²

Na predaj tehlový rodinný dom s veľkou záhradou a s novou strechou v Komoči

Reality Komoča

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný dom postavený na 12,64 ár pozemku v Komoči. Pozemok je k

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Domy na predaj Komoča

95,000 € 950 €/m²

Na predaj 2 vzájomne prepojené haly o výmere 1200 m2 v Dolnom Ohaji

Reality Dolný Ohaj

Výrobný objekt | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 vzájomne prepojené murované haly o celkovej výmere 1200 m2. Haly sú po

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Objekty na predaj Dolný Ohaj

450,000 € 375 €/m²

Na predaj skladové a kancelárske priestory v priemyselnej zóne Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | 450 m²

Na predaj murovaná hala v priemyselno obchodnom areáli s pôdorysom 110 m2, ku ktorej bola dost

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 30.05.2024
Objekty na predaj Nové Zámky

155,000 € 344 €/m²

Na predaj 2 izbový byt na Nábrežnej ulici

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 65.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt o výmere 65,5 m2 na Nábrežnej ulici. Byt sa nachádza na 10

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

103,000 € 1573 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný dom Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj prízemný rodinný dom v tichej uličke v Nesvadoch. Dom je postavený z kombinácie pálen

Publikované: 19.07.2022 Aktualizované: 05.01.2026
Domy na predaj Nesvady

123,000 € 1230 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23093)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Upresniť hľadanie