Investičná nehnuteľnosť - Polyfunkčný objekt v Starom Meste, 548 m2 zastavaná plocha a nádvorie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Nájomný dom | Jelenia | 548 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj polyfunkčnú nehnuteľnosť nachádzajúca sa v Starom Meste na ul. Je

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3-IZB. BYT*76 M2*BALKÓN, KLIMATIZ., PARKOVANIE *NOVÝ RUSKOV*

Reality Nový Ruskov

3 izbový byt | Veľký Ruskov | 76 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s parkovacím miestom v menšom bytovom dome

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nový Ruskov

112,900 € 1486 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ SLNEČNÝ 5 IZBOVÝ DOM V BOHDANOVCIACH NAD TRNAVOU

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Rodinný dom | Kopcová ulica | 0 m²

Predaj 5-izbového rodinného domu v Bohdanovciach nad Trnavou Hľadáte pokojné, slnečné a dynamic

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bohdanovce nad Trnavou

259,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Dlhá nad Váhom - Šaľa

Reality Dlhá nad Váhom

Rodinný dom | Dlhá nad Váhom | 180 m²

ARCHEUS realitná kancelária Priestranný 7-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dlhá nad Váhom

284,900 € 1583 €/m²

NA PREDAJ, NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT, 79 m2, PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | Prešov | 0 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový priestranný murovaný byt v širš

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

219,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S PRÍSTAVBOU MALACKY, HVIEZDOSLAVOVA

Reality Malacky

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 0 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta Malacky s pekným pozemkom a možnosťou podnikania alebo dvojgener

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malacky

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

5 IZBOVÝ MEZONET, 320 M2, BRATISLAVA-STARÉ MESTO, BRNIANSKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Brnianska | 320 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonet (320 m²) v Starom meste – Bývanie s dušou a nadhľadom! ​Hľadáte nehn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM, 2 LOGGIE, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Dérera | 78 m²

Panoramatické bývanie nad mestom: Priestranný 3-izbový byt s 2 loggiami na Kramároch! ​Hľadáte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,500 € 3455 €/m²

3 IZBOVÝ BYT ENCS MAĎARSKO

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v pokojnej lokalite pohraničného mesta Encs - Maďarsko. Nachád

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

89,900 € 1322 €/m²

Chalupa Čavoj, časť Petriskovci - Prievidza

Reality Čavoj

Chalupa, rekreačný domček | Petriskovci | 0 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj čarovnú Chalupu v extraviláne obce

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čavoj

43,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 781 m2, SVIDNÍK

Reality Svidník

Rodinný dom | Svidník | 156 m²

❗ ZNÍŽENÁ CENA O 15 000 € ❗ ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka exkluzívne na predaj 🏡 štvorpo

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Svidník

199,900 € 1506 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový apartmán s výhľadom, 53 m2, Albánsko - Saranda

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🚀 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VEĽKOU TERASOU – SARANDA, ALBÁNSKO Objavte svoje miesto pri mori! 🌊 Ten

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

89,000 €

Administratívna budova na predaj v centre Prešova

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Masarykova 22/A | 6,900 m²

🏭 NA PREDAJ: Strategický investičný objekt (7 200 m²) s FTV elektrárňou – Prešov, Masarykova

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Prešov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / 2 IZBOVÝ BYT (2 LOGGIE), KEŽMAROK, 47m2

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Toporcerova | 47 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT s 2 LOGGIAMI v panelovo

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

110,000 € 2340 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / 2 IZBOVÝ BYT V RODINNOM DOME, KEŽMAROK

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Hradné námestie | 86 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 2 IZBOVÝ BYT v rodinnom dome, ktorý

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

90,000 € 1047 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3D OBHLIADKA / BÝVALÝ HOTEL MAGURA, VYŠNÉ RUŽBACHY

Reality Vyšné Ružbachy

Hotel, penzión, ubytovňa | Vyšné Ružbachy | 540 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj budovu bývalého hotela MAGURA, ktorá

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Vyšné Ružbachy

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový BYT ENCS MAĎARSKO

Reality Encs

3 izbový byt | Maďarsko | Encs | Encs

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v pokojnej lokalite pohraničného mesta Encs - Maďarsko. Nachá

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Encs

89,900 € 1322 €/m²

POZEMOK 445 m2, GEDER, KOŠICKÁ NOVÁ VES

Reality Košice-Košická Nová Ves

Záhradná chatka | Geder | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Geder v Košickej Novej Vsi. Na pozemku sa nachá

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Košická Nová Ves

55,000 €

Komerčný objekt - mlyn Malé Ripňany - Topoľčany

Reality Malé Ripňany

Priestor pre výrobu | Kostolna | 1,141 m²

ARCHEUS reality Nitra EXKLUZÍVNE Hľadáte komerčný objekt, alebo objekt pre potravinárske účel

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Malé Ripňany

255,000 € 223 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Obchodné priestory Váhovce - Galanta

Reality Váhovce

Obchodné priestory | Váhovce | 300 m²

ARCHEUS realitná kancelária Hľadáte ideálny priestor na podnikanie? Toto je vaša príležitosť!

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Váhovce

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom v centre mesta Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Svätoplukova | 64 m²

🏠 Útulný mestský dom v absolútnom centre Prešova – bývajte tam, kde to žije! Hľadáte alternat

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

259,000 € 4047 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ VIACGENERAČNÝ RODINNÝ DOM, POZEMOK 584M2, MYJAVA

Reality Myjava

Rodinný dom | Závršky | 120 m²

Na predaj priestranný viacgeneračný rodinný dom 🏡, nachádzajúci sa v okresnom meste Myjava, čas

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Myjava

192,500 € 1604 €/m²

NA PREDAJ - RODINNÝ DOM, SMILNO, 13 KM OD BARDEJOVA

Reality Smilno

Rodinný dom | Smilno | 0 m²

Ponúkame vám na predaj rodinný dom s krásnym, rozsiahlym pozemkom v obci Smilno, vzdialenej len

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Smilno

110,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Atypický apartmán, 87 m², Drač (Mali Robit), Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

Atypický priestranný 3-izbový apartmán – Drač (Mali Robit), Albánsko | 87 m² | 155 000 € Ponúka

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 1782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23093)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie