Na predaj skladové a kancelárske priestory v priemyselnej zóne Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | 450 m²

Na predaj murovaná hala v priemyselno obchodnom areáli s pôdorysom 110 m2, ku ktorej bola dost

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 30.05.2024
Objekty na predaj Nové Zámky

155,000 € 344 €/m²

Na predaj 2 izbový byt na Nábrežnej ulici

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 65.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt o výmere 65,5 m2 na Nábrežnej ulici. Byt sa nachádza na 10

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

103,000 € 1573 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný dom Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj prízemný rodinný dom v tichej uličke v Nesvadoch. Dom je postavený z kombinácie pálen

Publikované: 19.07.2022 Aktualizované: 05.01.2026
Domy na predaj Nesvady

123,000 € 1230 €/m²

Rezervované - 1 izbový byt Toplianska

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Toplianska | 35.5 m²

Predáme ihneď voľný, pekný, svetlý 1 izbový byt na 7/8 p. o výmere 35 m2 s pivničnou kobkou a s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

SENEC-2 izbový byt s loggiou v centre mesta-TOP LOKALITA

Reality Senec

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 55 m2 v priamom CENTRE mesta Senec (Hollého ulica). By

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 3182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EQUITY, realitná kancelária – VEĽKÝ DOM S PEKNÝM POZEMKOM vo výbornej lokalite v blízkosti Malého Dunaja !

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²

EQUITY, realitná kancelária – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj stavbu rodinn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

Info v RK

DVOJPODLAŽNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - OBEC ČEČEJOVCE DOHODA !

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Čečejovce | 220 m²

Ponúkame Vám na exkluzívny predaj - dvojpodlažný, 6-izbový rodinný dom situovaný na pozemku v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

140,000 € 636 €/m²

REZERVOVANÉ Chata s krásnymi výhľadmi Pod Tepličkou pri SNV

Reality Teplička

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Číslo ponuky: 9209 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNU REKREAČNÚ CHATU S GARÁŽOU, ALTÁNK

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Teplička

93,000 € 1163 €/m²

Garáž (18 m2) sídl. Západ I. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Garáž | Duklianska | 18 m²

Číslo ponuky: 9209 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ GARÁŽ nachádzajúcu sa NA SÍDL. ZÁPAD I. v Sp

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

30,000 € 1667 €/m²

Výrobno-skladový areál (13 000 m2) Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Výrobný objekt | 10,627 m²

Číslo ponuky: 9075 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ/PRENÁJOM VÝROBNO-SKLADOVÝ AREÁL s celkovou v

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom - chalupa pod Bukovcom (2 869 m2), Švedlár

Reality Švedlár

Rodinný dom | 150 m²

Číslo ponuky: 9029 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM - CHALUPU nachádzajú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Švedlár

179,000 € 1193 €/m²

Tehlový byt 3+1 (124,5m) so záhradou a garážou, Markušovce

Reality Markušovce

3 izbový byt | Za tehelňou | 124 m²

Číslo ponuky: 9204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU nachádzajúci sa v obc

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Markušovce

68,000 € 548 €/m²

Investičná príležitosť – priemyselný areál Vojany

Reality Vojany

Výrobný objekt | Vojany | 10,000 m²

Číslo ponuky: 8852 - Ponúkame na predaj priemyselný areál s celkovou výmerou 8,4 ha nachádzajúc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Vojany

Cena dohodou

Znížená cena! Garáž (20 m2) pri Židovskom cintoríne, Sp. Nová Ves

Číslo ponuky: 8763 - Ponúkame na predaj garáž pri židovskom cintoríne v Spišskej Novej Vsi. Gar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

21,000 € 1050 €/m²

Atraktívny meštiansky dom s veľkou záhradou v Levoči

Reality Levoča

Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 120 m²

Číslo ponuky: 9110 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY MEŠTIANSKY RODINNÝ DOM - MESTSK

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Jediný KOMERČNÝ objekt v obci Bystrany je na predaj

Reality Bystrany

Objekt pre obchod | 600 m²

LAGUNA REALITY exkluzívne ponúka tento jediný komerčný objekt v obci Bystrany. V obci s pribli

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bystrany

330,000 € 550 €/m²

Stará sladovňa Košice - MULTIFUNKČNÝ AREÁL | CENTRUM MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Štúrova | 7,276 m²

Číslo ponuky: 9082 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ historický areál Starej sladovne — bývalého

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

RD s ovocným sadom (3 629 m2) pri Spišskej Kapitule

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | 240 m²

Číslo ponuky: 8921 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A SADOM nachád

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata v krásnom prostredí Poľany pri Slovenskom raji

Reality Hnilčík

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Číslo ponuky: 9194 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNU CHATU NA VÝNIMOČNOM MIESTE nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hnilčík

95,000 € 1056 €/m²

Podn. areál - adm, výroba, garáže, sklady (3,3 ha) neďaleko Košíc

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | 6,581 m²

Číslo ponuky: 9073 - Ponúkame na predaj skladovo - výrobný areál s celkovou výmerou 3,3 ha nach

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

1,700,000 € 258 €/m²

Byt 3+1 (109 m²) s 2 balkónmi, garážou a záhradou, centrum Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | J.Hanulu | 90 m²

Číslo ponuky: 9230 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ TEHLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI, GARÁŽOU,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom Krompachy s garážou - Turistická ulica

Reality Krompachy

Rodinný dom | 200 m²

V lukratívnej časti mesta Krompachy, v kľudnej uličke bez dopravného ruchu stojí tento rodinný

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Krompachy

169,000 € 845 €/m²

REZERVOVANÉ - 2 izbový byt s balkónom - centrum mesta Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | 56 m²

Exkluzívne ponúkame tento 2 izbový byt s balkónom v centre mesta na Hlavnej ulici v Krompachoc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Krompachy

65,000 € 1161 €/m²

Rekreačná chata Za Hurou Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Chalupa, rekreačný domček | 120 m²

LAGUNA REALITY EXKLUZÍVNE ponúka túto chatu pod lesom v časti Za Hurou v Spišských Vlachoch pri

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Spišské Vlachy

169,000 € 1408 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23093)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Upresniť hľadanie