Super Investícia - 2 izbový byt v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Mostu pri Brati

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

178,999 € 3377 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ- DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Dlhé diely I | 2 m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA DLHÝCH DIELOCH IBA 280 000 EUR ČIASTOČNÁ REKONŠTRU

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 140000 €/m²

Rodinný dom 5iz.1438m2, terasa, garáž,záhrada Dubové pri TT

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo výbornej lokalite, obklopený udržiavanou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

219,900 € 1466 €/m²

4 - izbový byt s veľkou terasou a garážou Hájik EXKLUZÍVNE

Reality Žilina

4 izbový byt | Mikovíniho | 132 m²

Krásny, slnečný 4-izbový byt v tehlovej bytovke v novej časti najmladšeho žilinského sídlisku

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

396,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Budatín

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 350 m²

Veľký rodinný dom v mestskej časti s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Dom bol postavený v

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

369,000 € 1054 €/m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj

Reality Tuhár

Rodinný dom | - | 134 m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tuhár

114,998 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Jacovce - znížená cena - predaj

Reality Jacovce

Rodinný dom | Májová | 669 m²

S potešením Vám predstavujem RD na predaj, ktorý pribudol exkluzívne do našej ponuky. Nachádza

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jacovce

235,000 € 351 €/m²

Zabehnutá Gastro prevádzka + budova pod hodnotou (196 000 €)

Reality Vlkanová

Reštauračné priestory | Vlkanovská | 223 m²

GERONIMO – ZABEHNUTÁ PREVÁDZKA NA PREDAJ Kompletný gastro biznis + nehnuteľnosť

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Vlkanová

196,000 € 879 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTOČ RK - Predaj priestranného domu s bazénom a miestnosťou na fitness na Mostnej ul. v BA-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Mostná | 454.2 m²

Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s bazénom a miestnos

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

599,000 € 1319 €/m²

BYTOČ RK - Predaj priestranného RD s garážou na Mostnej ul. - BA-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Mostná | 361.33 m²

Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom so skladovými priest

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

599,000 € 1658 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 4i byt s lodžiou; 100,96 m2; POPRAD; 204.900 €

Reality Poprad

4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

204,900 € 2030 €/m²

Na predaj samostatná budova - Jelšava

Reality Jelšava

Polyfunkčný objekt | - | 1,403.1 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Jelšava

87,900 € 63 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou , Banská Bystrica - Suchý Vrch

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | - | 28 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou ,vo vyhľadávanej lokalite Bans

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

34,900 € 1246 €/m²

Zemianska kúria vhodná na bývanie a podnikanie, veľký pozemok, Nové Zámky - Komoča,

Reality Komoča

Vidiecky dom | Komoča | 965 m²

Ponúkame Vám na predaj nádhernú zemiansku kúriu v obci Komoča, okres Nové Zámky, len 1 hod od B

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Komoča

399,900 € 414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ_Administratívna budova_Štítnická ulica_priemyselná časť na konci Rožňavy

Reality Rožňava

Kancelárie, administratívne priestory | Štítnická | 850 m²

Túto budovu poznáte ako bývalý AGROSTAV. 3 podlažia, každé po 270 m2 ÚP, spolu 810 m2 + pristav

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Rožňava

451,500 € 531 €/m²

NEWDAY | NA PREDAJ funkčný a udržiavaný výrobný areál | 2400 m2 vnútorná rozloha | 5500 m2 pozemok | Priemyselný park – Bošany

Reality Bošany

Výrobný objekt | - | 2,400 m²

🏭 NEWDAY Reality ponúka na predaj funkčný a udržiavaný výrobný areál v Bošanoch, ktorý tvorí ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bošany

Cena dohodou

PREDAJ 1,5 izbový: pražský typ bytu s logiou

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Trieda SNP | 46 m²

Najžiadanejší typ bytu v Košiciach, ktorý vyhľadávajú hlavne investori na ďalší prenájom. Taký

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 3911 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb .Byt s výhladom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | uherová | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa v Poprade. Tento byt je ideálnou voľbou

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2538 €/m²

REZERVOVANÉ-3-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom Uhrovec

Reality Uhrovec

3 izbový byt | - | 69 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 3-izbový byt s presnou výmerou 69,16 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Uhrovec

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | - | 195 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v meste Levoča. Nehnuteľnosť sa nachádza na slnečnom

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

259,000 € 1328 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ! 3 izbový priestranný byt 78m2, Hanojská ul, Ťahanovce- Košice

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | - | 73 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na predaj – 3 izbový priestranný udržiavaný byt na ulici Hanojská,

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

195,000 € 2671 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom - na pozemku možná stavba ďalšieho RD - Borčice

Reality Borčice

Rodinný dom | - | 250 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Borčice (1960), ktorý sa nac

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Borčice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový byt 68 m² + loggia | Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 68 m²

Rezervované | Priestranný 3-izbový byt s loggiou | Pod hájom – Dubnica nad Váhom. Realitná kan

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

137,999 € 2029 €/m²

KYSAK rovinatý pozemok s chatkou v v blízkosti obce

Reality Kysak

Chalupa, rekreačný domček | - | 381 m²

MH Real Vám ponúka na predaj chatku s pekným rovinatým pozemkom neďaleko Košíc, v katastrálnom

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kysak

25,200 € 66 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23077)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie