RealityDS - PREDAJ - 3 izb. byt so špajzou a loggiou, 72 m2, Čilistovská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Čilistovská cesta | 72 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt s loggiou, nachádzaj

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2486 €/m²

Rodinný penzión s obchodným priestorom Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | Poľovnícka | 120 m²

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

200,000 € 1667 €/m²

Starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 1346 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

270,000 € 2700 €/m²

EXKLUZÍVNE! CHATA v rekreačnej oblasti DRIENICA o výmere 49 m2.

Reality Drienica

Chalupa, rekreačný domček | - | 49 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulnú CHATU v rekreačnej oblasti D

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drienica

59,900 € 1222 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový svetlý byt 80,8 m2, 3 balkóny, špajza v byte Trnava A.Kubinu

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 80.87 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 80,87 m2 s tromi balk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2535 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Turňa nad Bodvou.

Reality Turňa nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,723 m²

​ SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom s obrovským pozemkom (Turňa

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turňa nad Bodvou

145,000 € 84 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VAŠE RODINNÉ ALEBO VÍKENDOVÉ BÝVANIE V STREDE NAD BODROGOM

Reality Streda nad Bodrogom

Rodinný dom | Mierová | 85 m²

Uvažujete nad kúpou útulného rodinného domu, ideálneho pre tých, ktorí túžia po pokojnom životn

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Streda nad Bodrogom

89,990 € 1059 €/m²

Štýlový, zariadený 1,5-izbový byt na predaj – Humenská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Humenská | 40 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj príjemný, zariadený 1,5-iz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

180,000 € 4500 €/m²

Štýlová chata v pokojnom prostredí – Poproč

Reality Poproč

Chata, drevenica, zrub | Poproč - Rúfus baňa | 80 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť rekreačnú nehnuteľnosť situovanú v nádhernom a

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Poproč

93,000 € 1163 €/m²

Na predaj dom 4x apartmán s výhľadom na more v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj samostatne stojaci dom so 4 apartmánmi na ostrove Vir v Ch

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

365,000 € 2028 €/m²

1-i byt 32 m² Boriny - Dunajská Streda ZARIADENÝ

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | boriny | 32 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj 1-izbový byt

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 3122 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výborný rodinný dom v Dolnej Lehote - PREDAJ

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 377 m²

Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastného dotvorenia? Ponúkame ideálne miesto pre rodinu s

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

123,000 € 353 €/m²

PREDAJ Rodinný dom – Chata, obec Prievaly Záhorie, EXPIS REAL

Reality Prievaly

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 56 m²

Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prievaly

85,000 € 1518 €/m²

Rodinný dom, 120 m2, garáž, Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

58,990 € 492 €/m²

Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | SNP | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

Cena dohodou

Slnečný rodinný dom, 90 m2, rekonštrukcia, Čata, okr. Levice

Reality Čata

Rodinný dom | - | 90 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj útulný rodinný dom, 90 m2 a celková výmera poze

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čata

31,990 € 355 €/m²

Znížená cena!!! Podpivničený štvorizbový RD v Slovenskom Grobe s VEĽKÝM POZEMKOM AŽ 2142 m2, napojenie na všetky IS

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | - | 110 m²

Sale-A, Váš partner v realitách ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom v Slovenskom Grobe s p

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

370,000 € 3364 €/m²

Rodinný dom,140 m2,garáž,letná kuchyňa,Hronovce, okr. Levice

Reality Hronovce

Rodinný dom | - | 140 m²

SaleA Váš realitný partner Vám ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hronovce

129,990 € 929 €/m²

Slnečný rodinný dom, 120 m2, Horné Turovce, okr. Levice

Reality Horné Turovce

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Turovce

61,990 € 517 €/m²

Hľadám pre konkrétnu klientku garsónku v Šali

Reality Šaľa

Garsónka | Šaľa | 20 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku garsónku v Šali. V prípade, že pred

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 6 €/m²

EXKLUZÍVNE dvojgeneračný rodinný dom, mesto Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, mesto Spiš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

225,000 € 1250 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj dom 3x apartmán len 100m od mora - Chorvátsko -Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s tromi apartmánmi v Privlake blízko pieskovej pláže v

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

375,000 € 3074 €/m²

EXKLUZÍVNE 2i byt, širšie centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 54 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový podkrovný byt v širšom centre, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

125,000 € 2315 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2-izbový byt 55 m2 s vlastným kúrením v Novákoch

Reality Nováky

2 izbový byt | Čerešňová | 55 m²

Hľadáte cenovo dostupné bývanie alebo investičnú príležitosť v Novákoch? Exkluzívne vám ponúkam

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nováky

57,000 € 1036 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23077)
Upresniť hľadanie