Na predaj čiastočne zariadený dom v obci Horné Otrokovce

Reality Horné Otrokovce

Rodinný dom | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 5-izbový rodinný dom v obci Horné Otrokovce

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horné Otrokovce

162,900 € 1314 €/m²

PNORF – predstavujeme dokonalé miesto pre bývanie: vila s bazénom pod lesom

Reality Horné Otrokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 272 m²

Neponúkame Vám na predaj len atraktívnu nehnuteľnosť na bývanie alebo komerčný krátkodobý nájom

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Horné Otrokovce

465,000 € 1710 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj poľovnícka chata so strelnicou v okrese Hlohovec

Reality Horné Otrokovce

Chalupa, rekreačný domček | Horné Otrokovce | 250 m²

ID 162-13-LUGU Ponúkame Vám na predaj dom na samote - poľovnícku chatu pod lesom na krásnom poz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Otrokovce

399,000 € 1596 €/m²

Predaj - Strelnica s poľovníckou chatou v okrese Hlohovec

Reality Horné Otrokovce

Rodinný dom | Horné Otrokovce | 250 m²

ID 163-110-LUGU Ponúkame Vám na predaj dom na samote - poľovnícku chatu pod lesom na krásnom po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horné Otrokovce

399,000 € 1596 €/m²

Na predaj Poľovnícka chata so strelnicou na pozemku 12000 m2.

Reality Horné Otrokovce

Chalupa, rekreačný domček | 12,000 m²

TUreality ponúka unikátnu nehnuteľnosť, poľovnícku chatu pod lesom na krásnom pozemku o výmere

Publikované: 27.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Otrokovce

400,000 € 33 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (770)
Upresniť hľadanie