VYMEŇ SUSEDA! PONUKAME NA PREDAJ SAMOSTATNÚ GARÁŽ 22.75m2, STUPAVA

Reality Stupava

Garáž | Kúpeľná | 22.75 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe garáži o celkovej výmere 22.75 m2 //3.70 m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Stupava

25,500 € 1121 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, BZOVÍCKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bzovícka | 74 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, čiastočne zrekonštruovaný, 3 izb. byt, vo vyhľadávanej lokalite P

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,900 € 3309 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ, SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S LOGGIOU, ŽILINSKÁ, TRENČÍN - KUBRÁ.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Žilinská | 43.95 m²

Ponúkame na predaj slnečný, čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Tre

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

129,999 € 2958 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Znížená cena! Na predaj krásny, presvetlený, tehlový 2-izb. byt s balkónom – Hroznová ulica, Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

177,990 € 3204 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bzovícka | 74 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,900 € 3309 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, Dostojevského rad, Staré mesto - BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 91.55 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, v abs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 3987 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT S PRIESTRANOU LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, BA IV, PÚPAVOVA ul., KARLOVÁ VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 71.73 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom 3 izbového bytu s úžasnou atmosférou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3206 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena, rodinný dom v Klenove

Reality Klenov

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

FOK realitná kancelária Prešov Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej obci Kle

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Klenov

75,000 € 313 €/m²

Predaj Podhájska- rodinný dom, 2 x chata a 4 x apartmán

Reality Podhájska

Rodinný dom | 700 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom, štyri 1-izbové apartmány, jednu 3 lôžkovú chatu a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Podhájska

280,000 € 400 €/m²

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 245 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

AVENUE | komfortná skladová hala s parkovaním v areáli, Pod. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ murované a vykurované skladové haly 970 m2 s e

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,700,000 € 1504 €/m²

AVENUE I PREDAJ, slnečný rodinný dom, Mudroňova, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mudroňova | 207 m²

[b]Na predaj, slnečná trojpodlažná rodinná vila v exkluzívnej lokalite na Mudroňovej ulici, Sta

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,950,000 € 9420 €/m²

AVENUE | priemyselný areál 300m od centra Serede, diaľničný výjazd

Reality Sereď

Objekt pre obchod | Vonkajší rad | 3,500 m²

[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ výrobno-skladový areál v Seredi, blíz

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Sereď

1,590,000 € 454 €/m²

AVENUE | podnikateľský areál, vonkajšie a vnútorné skladové plochy

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,600 m²

[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ samostatný výrobno-skladový areál v B

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

3,100,000 € 1938 €/m²

AVENUE | zateplená skladová hala v skladovom areály, Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stará Vajnorská | 2,000 m²

Na predaj zateplená, oblúková, dvojposchodová skladová hala nachádzajúca sa v skladovom areály

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

predaj, 3 izbový byt, Myjava

Reality Myjava

3 izbový byt | Pažického | 69 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt po rekonštrukcii v centr

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Myjava

100,000 € 1449 €/m²

predaj, 2-izbový byt, Pečeňady

Reality Pečeňady

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

V zastúpení vlastníka ponúkame na predaj väčší 2 izbový tehlový byt po čiastočnej rekonštrukcii

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Pečeňady

58,000 € 967 €/m²

predaj 2 izb. tehlového bytu s vlastným kúrením, Myjava

Reality Myjava

2 izbový byt | Bradáčova | 58 m²

V zastúpení vlastníka ponúkame na predaj väčší 2 izbový tehlový byt s balkónom po čiastočnej re

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Myjava

95,000 € 1638 €/m²

Na predaj 4- izbový byt v super lokalite na Klokočine

Reality Nitra

4 izbový byt | Jurkovičova | 100 m²

Pripravujeme predaj 4- izbového bytu 100m2 na Jurkovičovej ulici v Nitre. Byt sa nachádza na 1/

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nitra

207,000 € 2070 €/m²

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V BLÍZKOSTI CENTRA

Reality Nitra

Rodinný dom | Hanulova | 116 m²

MMJ reality exkluzívne ponúka: PREDAJ RODINNÉHO DOMU V BLÍZKOSTI CENTRA Cena nehnuteľnosti: 2

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Nitra

299,000 € 2578 €/m²

SortieReal s.r.o.. - Zariadený rodinný dom / chalupa – Lakšárska Nová Ves

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | 80 m²

Pokoj, zeleň a ticho Záhoria. Dom situovaný v pokojnej časti obce Lakšárska Nová Ves je ideálny

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

98,000 € 1225 €/m²

PREDANÉ DOM pre tých, čo túžia po priestore, súkromí a výhľade na prírodu

Reality Záhorská Ves

Rodinný dom | 240 m²

SortieReal ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v udržiavanom stave s čiastočnou rekonštru

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Domy na predaj Záhorská Ves

165,000 € 688 €/m²

Rezervované Svetlý 2,5-izbový byt s balkónom, výťahom- ideálny pre rodinu aj investíciu

Reality Malacky

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Malackách. Je to funkčné bývan

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Malacky

144,000 € 2400 €/m²

Predané SortieReal - Rodinný dom pri Zámockom parku, s veľkým pozemkom a srdcom domova

Reality Malacky

Rodinný dom | Duklianskych hrdinov | 80 m²

Na predaj ponúkame nielen dom ale aj priestrannú záhradu a miesto, ktoré si zamilujete. Predná

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Malacky

255,000 € 3188 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie