2 izbový byt | Štefánikova | 58 m²
Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa
139,990 € 2414 €/m²
3 izbový byt | Zimnná | 75 m²
Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX, ponúka
Cena dohodou
Rodinný dom | Leoša Janáčka | 305 m²
RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v jednej z najobľúbenejších a na
378,000 € 1239 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 270 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX PONÚKA NA PREDAJ EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, JACUZZI A DVOJ
529,000 € 1959 €/m²
3 izbový byt | Novomeského | 75 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt s lodžiou v Nit
175,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 230 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Heľpa, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou a zároveň
145,900 € 634 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 54 m²
Na predaj ponúkame rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza na spoločnom pozemku spolu s druhou samo
54,587 € 1011 €/m²
3 izbový byt | 9. Mája | 64 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt na sí
Cena dohodou
Rodinný dom | 158 m²
RE/MAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v blízkosti centra mesta Lučenec. Dom je
140,000 € 886 €/m²
3 izbový byt | Malinovského | 69 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v najlepšej lokalite,
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 100 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom/chatu v nádhernom prostr
49,000 € 490 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 1,392 m²
Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj kome
209,000 € 150 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v známej obci Čierny Balog, okres
Cena dohodou
Skladový objekt | Nevyplnená | 895 m²
Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj skladové priestory o veľkosti 894 m2, nachádzajúce
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 26 m²
RE/MAX Joy dáva do pozornosti udržiavanú záhradnú chatku v obľúbenej a pokojnej záhradkárskej
24,900 € 958 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 490 m²
RE/MAX ponúka na predaj budovu s potenciálom na spojenie bývania a podnikania. Priestranná st
349,990 € 714 €/m²
2 izbový byt | Malinovského | 60 m²
RE/MAX Joy Vám dáva do pozornosti 2-izbový byt na ulici Malinovského o výmere 60 m², nachádzaj
101,000 € 1683 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 64 m²
Exkluzívne iba u nás! Pokiaľ hľadáte menší rodinný dom ako alternatívu k bývaniu na sídlisku,
152,500 € 2383 €/m²
Rodinný dom | Pri parku | 80 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom s aktuálne plne
131,000 € 2013 €/m²
Výrobný objekt | Pri parku | 761 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj plne funkčnú pálenicu ovocný
166,000 € 258 €/m²
Priestor pre výrobu | Biovetská | 3,635 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj komerčnú nehnuteľnosť, k
680,000 € 187 €/m²
Rodinný dom | Rastislavova | 300 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj plne funkčné pohostinstvo na
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 118 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Kolta, kt
119,900 € 1016 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.