Na predaj nadštandartne priestranný, samostatne stojaci, rodinný dom v obci Štitáre

Reality Štitáre

Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, slnečný rodinný dom v obci Štitáre, situovaný v tichej s

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Štitáre

239,000 € 1195 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

4 - izbový rodinný dom v meste Sliač so samostatnou garážou

Reality Sliač

Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sliač

260,000 € 2167 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Svetlý 4 - izbový RD s pekným pozemkom, blízko centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Borovianska | 135 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 2215 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Polyfunkčný objekt - Ruskov

Reality Ruskov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²

Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Ruskov

599,000 € 1374 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Byt, ktorý si kupujete pre lokalitu aj atmosféru, na obľúbenej adrese v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 57 m²

Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4945 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 57.24 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4104 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,000 € 3539 €/m²

Top
Top

SLNEČNÝ čiastočne zariadený RODINNÝ DOM NA ČIERNEJ VODE

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,000 € 3559 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

RE01021482 byt / 3-izbový (Predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Čaňa - dom, garáž - 2 bytové jednotky, 6 izb., úžitková plocha spolu 192 m2

Reality Čaňa

Rodinný dom | Osloboditeľov | 192 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame priestranný 6 izbový RODINNÝ DOM , v o

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čaňa

255,000 € 1328 €/m²

Top
Top

Priestranný rodinný dom s potenciálom samostatného bytu v podkroví | Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

469,000 € 4467 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 3 - izbový zvolenský byt, centrum Banskej Bystrice, Kukučínova ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²

Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

207,000 € 2556 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom – Na Hrebienku, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 5455 €/m²

Top
Top

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU V ZELENEJ ČASTI PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Holíčska | 91.85 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj priestranný a tichý 4-izbový byt v zelenej časti Petržalky na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,900 € 3374 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Upresniť hľadanie