NA PREDAJ! Rodinný dom, pri Vajnorskom jazere, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | . | 100 m²

Dom pri Vajnorských jazerách – bývanie, kde máš pocit dovolenky 🌊✨ Predstav si, že sa ráno zob

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

269,999 € 2700 €/m²

NA PREDAJ investičný stavebný pozemok vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

Investičná príležitosť – stavebný pozemok 800 m² vo vyhľadávanej lokalite Vajnory, Nemecká dol

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

110 €/m2 110 €/m2

Predaj stavebných pozemkov o rozlohe 1 674 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 1,674 m²

Ponúkame na predaj pozemky v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková výmera poz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

226,200 € 135 €/m²

Predaj stavebného pozemku o rozlohe 558 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 558 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

75,400 € 135 €/m²

Orná pôda vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Orná pôda | Nevyplnená | 2,129 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj ornú pôdu v extraviláne obce Vajnory.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

10 €/m2 10 €/m2

Stavebný pozemok v BA III, Vajnory, v blízkosti novej nemocnice

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Rybničná | 1,656 m²

Popis lokality Stavebný pozemok sa nachádza vo veľmi dobrej, dopravne dostupnej lokalite, situo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

145 €/m2 145 €/m2

Na predaj dve záhradné chatky – výborná investícia aj miesto na oddych

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 32 m²

Ponúkame na predaj dve záhradné chatky so súpisným číslom na susediacich pozemkoch, nachádzajúc

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

37,000 € 1156 €/m²

Na predaj výnimočný 3-izbový rodinný dom, 249 m², Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Osloboditeľská | 77 m²

Číslo ponuky : 1163, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

379,000 € 4922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom priestor, 169 m², Rybničná ul., BA – Vajnory,

Reality Bratislava-Vajnory

Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²

Číslo ponuky : 1171, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

1,900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Obchodný priestor 169 m², Rybničná ul,

Reality Bratislava-Vajnory

Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²

Číslo ponuky : 1165, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

299,000 € 1769 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kontajner - spodný - skladový priestor na prenájom - 18 m2 v areáli na ul.Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 18 m²

Kontajner (spodný) - skladový priestor na prenájom - 18 m2 (cca. 4 x 4,5 m) CENA za prenájom:

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 06.05.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

180 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2-izbové byty s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádza na

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,572 € 3574 €/m²

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,727 € 3192 €/m²

NA PREDAJ 2-izbové apartmány s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové apartmány v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádz

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,446 € 2937 €/m²

NOVOSTAVBA - 2 IZB MEZONETOVÝ BYT S GARAŽOU A ZÁHRADOU - VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41 m²

Hľadáte 2 izb. byt v Bratislave a zároveň výhody vidieckeho domu zo záhradou ? Video obhiadka

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KRÁSNA NOVOSTAVBA 3 IZB. DOMU PRI JAZERE - VAJNORY, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 93 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Príjazdná | 93 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme slnečný, priestranný byt prerobený zo 4 i na 3i Pri struhe vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Pri Struhe | 82 m²

Predáme slnečný, priestranný byt prerobený zo 4 i na 3i Pri struhe vo Vajnoroch. Byt sa nachádz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

290,000 € 3537 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory na Rybničnej ulici vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Rybničnej ul. v BA III - Vajnory s úžitko

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

9.6 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Voľné plochy plus administratíva na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Administratívny objekt | Pri starom letisku | 1,210 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú časť areálu vo Vajnoroch – Pri starom letisku, Bratislava (v bl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

2,980 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Kancelárie pri ceste do Pezinka na prenájom, Rybničná-Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 47.36 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

631.18 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj samostatne stojaci 4-izbový murovaný rodinný dom TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Šuty | 166 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 4-izbový murovaný rodinný dom s príjemnou atmosférou,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

580,000 € 3494 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu alebo prestavbu TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Roľnícka | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu alebo prestavbu, n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

279,000 € 2560 €/m²

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre výrobu | Stará Vajnorská | 210.8 m²

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

2,330 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Upresniť hľadanie