Výhodné ceny. Skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a nebytové priestory v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb. a 3-izb. skolaudované byty a apartmány od 164.0

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 72 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

270,000 € 3750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty, apartmány a obch.priestory vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Rybničná | 100 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2600 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ I BABONY TRE I Trojizbový byt s garážou a záhradkou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Pri struhe | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Bratislavy, vo Vajnoroch, na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

220,000 € 3099 €/m²

Exkluzívne garáže v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Triblavinská | 8,000 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou prestížneho projektu PARK3BA v lokali

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

118,639 € 15 €/m²

Exkluzívna garáž ( typu B) v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Garáž | Triblavinská | 102 m²

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

178,369 € 1749 €/m²

Exkluzívna garáž (typu A) v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Garáž | Triblavinská | 68 m²

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

118,639 € 1745 €/m²

Ponúkam na predaj rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnory | 200 m²

Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

549,000 € 2745 €/m²

Nadštandardný dom Vajnory: ÚP 314 m2, pozemok 839 m2, bazén v záhrade, pohoda, relax, úsporné technológie (A/A1), nová ulica .....

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší (2009) rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA, MODERNÝ DOM S PRIAMYM PRÍSTUPOM K VODE

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | - | 94 m²

STARS REALITY ponúka na predaj dva samostatne stojace, poschodové rodinné domy s celoročným vyu

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3457 €/m²

Vlastná záhrada, novostavba – ideálny 2-izbový mezonet

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4402 €/m²

Predaj 2-izbového bytu - Novostavba Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 40.1 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4613 €/m²

Bývajte priamo pri Vajnorskom Jazere

Reality Bratislava-Vajnory

Záhradná chatka | vajnory | 83 m²

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 3133 €/m²

Na predaj novostavba vo Vajnoroch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41.7 m²

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4436 €/m²

Atraktívne kancelárske priestory na prenájom, od 37 m2 do 326 m2, sklad, parkovanie zdarma

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná 40 | 37.39 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné prevádzkové v podnikateľskom centre POND, vo vysokom štandard

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok s pôvodnými rodinnými domami v centre Vajnôr

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Roľnícka | 1,310 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v centre Vajnôr o celkovej výmere 1.310 m2 na Ro

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

470,000 € 359 €/m²

Butterfly-reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 4-izbový mezonet v tichej a zelenej lokalite Slanec

Reality Bratislava-Vajnory

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Priestranný dvojpodlažný byt – 145 m²Poschodie: 3. a 4. poschodie zo 4Orientácia: východ – zápa

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestraný 2 i byt _ Prenájom

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Čierny chodník | 54 m²

Prakticky zariadený priestorný 2 izbový bytík v Ivanke pri Dunaji ponúkam na prenájom s celkovo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ 3-izbový dom vo Vajnoroch – skvelá cena, príjemné bývanie

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Roľnícka | 130 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, priestor a výbornú dostupnosť do mesta? Tento štýlový tehlo

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

276,990 € 2131 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Priestranný 3-izbový tehlový rodinný dom vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Roľnícka | 118 m²

REZERVOVANÉ Wealth Group exkluzívne ponúka priestranný dvojpodlažný tehlový rodinný dom – dom

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

307,500 € 2606 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie