Pozemok na predaj - Nemecká dolina, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 303 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu v budúcnosti.

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

109,990 € 363 €/m²

Vyvýšený sklad na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Pri starom letisku | 44 m²

Vyvýšený sklad o výmere 44m2. V priestore je elektrina. Sklad má vlastný elektromer, platba za

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

396 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárie pri ceste do Pezinka na prenájom, Rybničná-Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54.35 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

724.35 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

MDG Homes | Železo-betónový dom na predaj

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | BA | 101.19 m²

Leaders & Partners realitná kancelária ponúka v spolupráci s MDG Homes na predaj nízkoenergetic

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

68,400 € 676 €/m²

Ponúkame na predaj 2 bytové jednotky v Novostavbe - Vajnory - Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Hospodárska | 91.54 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 2 bytové jednotky v tichej lokalite Vajnory Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

369,000 € 4031 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Pri mlyne | 1,004 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu dvoch samostatne stojacich rodinných dom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

510 €/m2 510 €/m2

Na predaj garsónka s balkónom - Rybničná ulica Vajnory / Rača

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 28 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Rybničnej ulici vo Vajnoroch. Byt sa nachádza na najvyššom 9 pos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

110,000 € 3929 €/m²

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 36 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 36 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

381 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 19 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 19 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

201 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 52 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 52 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

572 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rekreačné pozemky pri Vajnorských jazerách, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Rekreačný pozemok | 730 m²

Ponúkame na predaj atraktívne rekreačné pozemky v Bratislave – pri vyhľadávanej lokalite Vajnor

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

569 €/m2 569 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozrite si 3D OBHLIADKU, PRIESTRANNÉHO DOMU, GARÁŽ, SÚKROMIE

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Šuty | 193.78 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ SAMOSTATNE STOJACÍ rodinný dom na ROHU ULICE, vyznačujúci sa

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

670,000 € 3458 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný päťizbový rodinný dom vo Vajnoroch na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 249 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj príjemný a priestranný päťizbový rodinný dom

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

670,000 € 2691 €/m²

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | Moderná dvojpodlažná novostavba pri vajnorských jazerách s priamym prístupom k vode na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 94.25 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3448 €/m²

Budúci stavebný pozemok Vajnory, lokalita Nemecká Dolina, 770 m2, šírka 24m

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 770 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v tesnej blízkosti Bratislavy, v miestnej časti Vajnory,

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

99,000 € 129 €/m²

Budúci stavebný pozemok Vajnory, lokalita Nemecká Dolina, 845 m2, šírka 27 m

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 845 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

109,500 € 130 €/m²

Rodinný dom vo Vajnoroch, na predaj

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 137 m²

Broker Consulting ponúka na predaj dispozične dobre riešený rodinný dom s menšou záhradou, ktor

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

339,000 € 2474 €/m²

člen NARKS

Nebytový priestor s predzáhradkou - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence V lokalite Chorvátsky Grob - časť Čierna Voda. Developer

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

125,700 € 4218 €/m²

1-izb. apartmán (A3) s predzáhradkou - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

125,700 € 4218 €/m²

REZERVOVANE ,Vajnory 790m2, 122.500€, 155€/m2

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Kratiny | 790 m²

Na predaj – investičný pozemok vo Vajnoroch, lokalita Nemecká dolina (BA) Lokalita: Bratislav

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

122,500 € 155 €/m²

Predaj- stavebný pozemok 547m2, Bratislava-Vajnory, ul. Príjazdná ulica

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Príjazdná | 547 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj stavebný pozemok 547m2, ktorý sa nachádza na Príjazdnej

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 27.09.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

198,000 € 362 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Upresniť hľadanie