Vajnory 1014m2, 64.000€ (63€/m2)

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pri mlyne | 1,014 m²

NA PREDAJ – Vajnory "Na Bagri" | Investičné parcely 1 014 m² Katastrálne územie: Vajnory Lo

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

64,000 € 63 €/m²

Vajnory 842m2, 113.460€ (135€/m2)

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 842 m²

Na predaj – investičný pozemok, Vajnory (Nemecká dolina) Lokalita: Bratislava – Vajnory, Neme

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 29.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

113,460 € 135 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA ! Priestranný , slnečný rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami vo Vajnoroch – na predaj

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 248 m²

Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľký 6 izbový

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

549,000 € 2387 €/m²

člen NARKS

DAHLEH-Na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom v novostavbe vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 53 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj zariadený a slnečný 3-izbový byt o výmere 53 m² s balkónom o

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

210,600 € 3962 €/m²

Predaj byty 2 iz. NOVOSTAVBA Rybničná ul. Vajnory - Bratislava III, NAJLEPŠIE CENY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.93 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2 iz. byt / apartmán/ s výhľadom na Malé Karpaty v skolaudovanej NO

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

169,258 € 3323 €/m²

Útulný rodinný dom so strešnou terasou vo Vajnoroch – exkluzívne u nás, volajte 0903 724 375

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pri starom letisku | 140 m²

Útulný rodinný dom so strešnou terasou vo Vajnoroch – exkluzívne u nás, volajte 0903 724 375.

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

339,000 € 2421 €/m²

Ponúkame do prenájmu spevnené plochy od 500 m2 až do 5000 m2

Reality Bratislava-Vajnory

Spevnené plochy | Pri starom letisku | 5,000 m²

Ponúkame do prenájmu viaceré spevnené plochy v rámci areálu s rozlohami od 500 m2 až do 50000 m

Publikované: 23.08.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory so zázemím

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Pri starom letisku | 121 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory so zázemím v rámci objektu Pri Starom Letisku 1, Bra

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

884.2 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Moderný, slnečný 4i dom

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, krásne a moderne zariadený 4-izbový rodinný dom v Chorvátskom

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vajnory

1,349 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom skladu a skladovacie služby

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Pri starom letisku | 650 m²

Ponúkame krátkodobý aj dlhodobý prenájom skladových priestorov. K dispozícii sú menšie aj väčši

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

TOPNovinka: TROJPODLAŽNÝ 6 IZB. RODINNÝ DOM VO VAJNOROCH S VEĽKÝM POZEMKOM A GARÁŽOU

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Tomanova | 365 m²

Ponúkame Vám na predaj trojpodlažný 6izb. rodinný dom vo Vajnoroch. Základné informácie: Toma

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

719,900 € 2137 €/m²

PREDAJ - 2 generačný RD vo Vajnoroch na veľkom pozemku

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pri mlyne | 430 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami na pozemku o výmere 122

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1698 €/m²

2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 51.28 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,763 € 3837 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava, Vajnoryv Bratislave - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Nové 2-podlažné byty so záhradou – Bratislava, Vajnory Hľadáte moderné a pokojné bývanie v Bra

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

189,999 € 4524 €/m²

Nový dom pri Vajnorských jazerách – celoročné bývanie pri vode

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 100 m²

Rodinný dom na predaj v lokalite Vajnorske jazeráv Bratislave - Vajnory Nový dom pri Vajnorsk

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

335,000 € 3350 €/m²

CREDA | prenájom obchodný priestor, Bratislava - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | 100 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom obchodné priestory s výkladom v uzavretom areáli na ul.

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 123m2 - BA III

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre sklad | 123 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky realitnej

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

1,250 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Skladové priestory pri Bratislave na prenájom

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre sklad | 7,000 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM MODERNÉ SKLADOVÉ PRIESTORY – BRATISLAVA, TRIBLAVINA Priestory sú vhodné

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Výrobné a skladové haly na prenájom v Bernolákove

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre sklad | 8,000 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÉ A VÝROBNÉ HALY V BERNOLÁKOVE Haly sú vhodné na logistiku, sklad

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Skladové haly na prenájom-Bratislava Letisko

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre sklad | 6,200 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM MODERNÉ SKLADOVÉ A VÝROBNÉ HALY – BRATISLAVA (LETISKO) Moderné priemysel

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Pokojné bývanie vo Vajnoroch so záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pračanská | 200 m²

Na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Vajnory Ponúkame na pr

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

510,000 € 2550 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 2-izbový byt v bytovom dome Diamant Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 55.33 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

180,416 € 3261 €/m²

Exkluzívne stavebné pozemky v Bratislave - priemyselná zóna Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Komerčná zóna | Pri starom letisku | 4,243 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne stavebné pozemky v priemyselnej zóne v Bratislave v mestskej

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Info v RK

DIRECTREAL|6-izbový dom s veľkorysým pozemkom: Súkromie, ktoré rastie na hodnote

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pračanská | 230 m²

Directreal Doma - Hľadáte únik z mestského zhonu, no odmietate robiť kompromisy v dostupnosti

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

545,000 € 2370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23086)
Upresniť hľadanie