Kompletne zrekonštruovaný 5-izbový byt s parkovacími miestami bez susedného bytu v tichom bytovom dome

Reality Bratislava-Vajnory

5 a viac izbový byt | Rybničná | 90 m²

Úžasný 5‑izbový byt, ktorý vás dostane! – Rybničná ulica Predstavte si priestor, kde sa dá ži

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

339,000 € 3767 €/m²

Novinka
Novinka

5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so samostatnou špajzou bez susedov s výborným prístupom a parkovaním

Reality Bratislava-Vajnory

4 izbový byt | Rybničná | 90 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

339,000 € 3767 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelária na prenájom - Rybničná ulica, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelária Bratislava-Vajnory, Rybničná ulica. Plocha: 36m2. Vybavenie

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

10.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom - Rybničná ulica, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelária Bratislava-Vajnory, Rybničná ulica. Plocha: 100m2. Vybaveni

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

10.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom - Rybničná ulica, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelária Bratislava-Vajnory, Rybničná ulica. Plocha: 19m2. Vybavenie

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

10.6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Perfektné bývanie - nadštandardný priestranný rodinný dom, veľkorysá dispozícia, veľká záhrada s bazénom, moderné úsporné technológie (A/A1)

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší (2009) rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS

Na prenájom: Variabilný skladový priestor v širšom centre BA – City Logistix Turbínová

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre sklad | Turbínová | 988 m²

Ponúkame na prenájom variabilný skladový a administratívny priestor v strategickej lokalite šir

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

6,101 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Turbínová | 988 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

6,101 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj domu, kde sa budete cítiť 365 dní v roku ako na dovolenke

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Príjazdná | 94 m²

Pre vášnivých rybárov, ale aj pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú atmosféru s výhľadom na jaz

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3404 €/m²

PREDAJ 2-IZB.BYT V RODINNOM DOME+ZÁHRADA, BRATISLAVA-VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 130 m²

JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v srdci mestskej časti Vajn

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,990 € 1377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! PREDAJ 2-IZB.BYT + ZÁHRADA, BRATISLAVA-VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Mezonet | Vajnory | 130 m²

JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v okrese Bratislava III, kd

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,990 € 1377 €/m²

2 a pol izbový byt so záhradkou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Tomanova | 58 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 2,5-izbový byt so záhradko

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rodinný dom - NOVOSTAVBA pri Vajnorských jazerách s dvomi parkovacími miestami

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnorské jazerá | 100 m²

Ponúkame na predaj dom pri Vajnorských jazerách – bývanie ako na dovolenke s výhľadom na vodnú

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

330,000 € 3300 €/m²

2 izbový mezonetový v NOVOSTAVBE s vlastnou samostatnou záhradou v pokojnom spoločnom dvore

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbové mezonetové byty v novostavbe (2024) s vlastnou samostatnou záhrado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4262 €/m²

PRENÁJOM kancelárie 38 m2, - Rybničná, BA III, Rača

Reality Bratislava-Vajnory

Administratívny objekt | Rybničná | 38 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Rybničnej ul. na konci Rače v administratívnej bud

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM kancelárie 54 m2, - Rybničná, BA III, Rača

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²

Publikované: 18.05.2021 Aktualizované: 20.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

572 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Zariadený 1izb. byt s 2 park. miestami - novostavba

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na prenájom 1-izb. byt s priestrannou lodžiou v novostavbe nízkopodlažného bytového do

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

650 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 3 izbový byt so záhradou a parkovaním (Vajnory)

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Nové Šuty | 176 m²

Ponúkame na predaj, ihneď voľný, novostavba (2016) 3 izbového bytu so záhradkou (Uhliská – Vaj

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

309,990 € 1761 €/m²

PREDAJ - Krásny rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Tomanova | 340 m²

Ponúkame na predaj pekný nový rodinný dom vo Vajnoroch na ulici Tomanova - tichá lokalita. Dom

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

720,000 € 2118 €/m²

Novostavba, 5- izbový RD, Východná ul., Bratislava- Rača

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj Novostavba, 5- izbový rodinny dom v dvojdome, Východná ul., Bratislava- Rača

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

419,900 € 3499 €/m²

Pozemok na podnikanie pri Bratislave

Reality Bratislava-Vajnory

Priemyselná zóna | 15,000 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny pozemok pri Bratislave. Pozemok je vhodný na podnikanie, v blízko

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

192 €/m2 192 €/m2

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnory | 424 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj na predaj výn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

7izb RD, Vajnory, Roľnícka, 2 samostatné byty, spoločný dvor, všetky siete

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Roľnícka | 250 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Vajnory na ul. Roľnícka dvojgeneračný RD s dvoma samost

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

239,900 € 1020 €/m²

Na prenájom 3izb, byt, ul. Roľnícka, pozemok, altánok, zariadený,

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Roľnícka | 60 m²

LIVEREAL, s.r.o. ponúka na prenájom v centre k.ú. Vajnory na ul. Roľnícka samostatný 3izb byt v

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Upresniť hľadanie