Mobilný dom | Tomášikova | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj úplne nový 3izbový, kompletne zariadený mobilný rodinný dom o rozlohe 40
49,000 € 1225 €/m²
Administratívny objekt | Nezadaná | 750 m²
Integrity Real ponúka na predaj dvojpodlažnú administratívnu budovu so suterénom v blízkosti le
1,299,996 € 1733 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, na u
275,000 € 3571 €/m²
Rodinný dom | Rádiová | 154 m²
Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v Ružinove – BA II m
369,000 € 2396 €/m²
Prevádzkový areál | Prievozská | 180 m²
Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení prenájom, prípadne odstúpenie atraktívneho ateliéru / salón
1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 335 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory s výkladmi na Tomášikovej ulici Obchodné priestor
4,023 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Výrobný objekt | 1,057 m²
Ponúkame Vám na predaj budovu, ktorá sa nachádza v priemyselnej časti s prevažne nebytovými st
Cena dohodou
Iný poľnohosp. pozemok | Pri letisku | 5,733 m²
Na predaj pozemok orná pôda, 5733 m2, Bratislava –Ružinov - časť Trnávka ZÁKLADNÉ ÚDAJE: •
100 € 0 €/m²
Priestor pre výrobu | Bulharská | 18 m²
Prenájom kancelária/ viacúčelová miestnosť 18m2 s umývadlom! + parkovanie, Bulharská ul., BA II
180 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bulharská | 18 m²
180 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bratislava | 52 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v lokalite Bratislava II, III, IV, cca 50 m2 , balk
250,000 € 4808 €/m²
2 izbový byt | 47 m²
Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Bratislava-Ružinov. Byt aspoň 47 m2, môže byť aj balkón, či
240,000 € 5106 €/m²
Obchodné priestory | 336 m²
Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory s výkladmi na Tomášikovej ulici Obchodné priestory
Cena dohodou
3 izbový byt | Ostredková | 68 m²
Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka na prenájom zariadený samostatný 3-izbový byt n
870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | Bulharská | 80 m²
Prenájom samostatný celok 3 kancelárií/ viacúčelových miestností 80m2 s kuchynkou! + parkovanie
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garsónka | Štefunkova | 20 m²
Na prenájom garsónka 20 m², Štefunkova ul. Ružinov, ihneď voľná Číslo ponuky : 2768, Telefón :
490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie hrdlo | 75 m²
Denis Hájovský a Almond Reality vám ponúkajú moderný a multifunkčný priestor v Ružinove, v loka
790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Radarová | 43 m²
ALMOND REALITY - Bunček Vám ponúka exkluzívne na predaj zariadený 2 izbový byt po kompletnej re
215,900 € 5021 €/m²
1 izbový byt | Ivanská cesta | 33 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 1 izbový, veľmi pekný a kompletne vybavený byt, o výmere 32,8
650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²
Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt na u
174,900 € 6416 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²
Realitná kancelária Alex-real vám ponuka na predaj 4-izbovy byt v novostavbe Omnia na Tomášikov
498,000 € 5010 €/m²
3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²
Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove kto
299,900 € 3955 €/m²
2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²
Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt
245,900 € 4658 €/m²
3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²
Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškát
266,900 € 4426 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.