Objekt pre obchod | Pestovateľská | 276 m²
RK Dumbo real Vám exkluzívne ponúka jedinečnú investičnú príležitosť, predaj obchodného priesto
850,000 € 3080 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.88 m²
RK Dumbo real Vám prináša ideálne riešenie pre Váš biznis: praktické kancelárie od 18,88 m² v d
216.25 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garáž | Hraničná | 15.6 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom VÄČŠIE / ŠIRŠIE GARÁŽOVÉ STÁTIE v obľúbenej novostavbe NU
100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Plynárenská | 185.5 m²
EDEN real ponúka na prenájom obchodné priestory v reprezentatívnom administratívnom centre Brat
14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Súmračná | 74 m²
Ponúkame Vám na prenájom príjemný 3-izbový byt (70 m² + 4 m² loggia) v pokojnej časti Ružinova
640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Budovateľská | 60 m²
Ponúkame Vám na prenájom praktický 2-izbový byt na Budovateľskej ulici. Byt je klimatizovan
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 117.8 m²
EDEN real ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v administratívnom centre Br
13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²
Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce
225,000 € 1875 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 31.5 m²
RK Dumbo real Vám prináša ideálne riešenie pre Váš biznis: praktické kancelárie od 31,5 m² v dy
420.34 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²
3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí
279,500 € 4022 €/m²
Skladový objekt | Ondavská 5 | 3 m²
Prenájom pivničnej kobky, 2,5 m2, Ružinov - Ondavská 5 Na prenájom samostatná 3 pivničné kob
30 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 608.39 m²
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²
EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory s terasou o výmere 213,8 m2. Administratívne
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 47 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie vhodné aj pre náročného klienta. Nachádzajú sa na 3.p.v repreze
462.83 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Košická 49 | 85.4 m²
Máme pre vás na predaj 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Nivy na Košickej ulici. Polyfunkčný dom
420,000 € 4918 €/m²
Garáž | Nevädzová | 12 m²
Pre klienta - HĽADÁME - ponúknite: GARÁŽOVÉ STÁTIE - v NC RETRO, ul. Nevädzová, Bratislava -
1 € 0 €/m²
Obchodné priestory | Zlaté piesky | 361 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom priestranný nebytový priestor v novostavbe VARIO 37, ktorý
3,960 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garáž | Jégého | 12 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesto v novostavbe na Jégeho ul. Parkovacie miesto sa nachádz
90 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garáž | Haburská | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž pri obytnom dome na ulici Haburska Garáž je s rozlohou 16,74m2, z
44,000 € 2316 €/m²
Garáž | Teslova | 19 m²
Ponúkame Vám na prenájom garáž na Teslovej ulici v Ružinove. Garáž má elektrickú bránu Cena
150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garsónka | Jégého | 20 m²
Ponúkame Vám na predaj garzónku s loggiou na ulici Jegeho v Bratislave. Byt je v pôvodnom ale
179,000 € 8950 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 19.83 m²
Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v kompletne zrekonšt
8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Železná | 166 m²
SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave
325,000 € 1958 €/m²
Garáž | Bajkalská | 18 m²
SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská. G
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.