Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 51 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 2,5-IZBOVÝ BYT NA ŠTRKOVCI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62.16 m²

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj 2,5-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Ružino

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4167 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC1, 1.p., blok B, 126 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 126 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory s terasou o výmere 126 m2. Administratívne p

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Menšia kancelária na Flexifloor, BBC 1 na Plynárenskej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 27.97 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 27,97 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Reprezentatívne kancelárie pre 3 osoby, BBC5, FLEXIFLOOR

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 30 m²

EDEN real ponúka na prenájom novovytvorené reprezentatívne kancelárske priestory na FLEXIFLOOR

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

625 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Zaujímavý 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj - 1,5i pri Štrkovci s balkónom a parkovacím státím

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Drieňová | 50 m²

RK MAGNUM® Vám exkluzívne ponúka na predaj 1,5 - izbový byt v staršej novostavbe s veľkým balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4798 €/m²

Priestranné kancelárske priestory vo výmere 232 m2 so strategickou polohou, Pestovateľská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 232.13 m²

RK Dumbo real Vám exkluzívne ponúka rozsiahle kancelárske priestory o celkovej výmere 232 m², s

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,518 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC5, blok A, 7.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 497.2 m²

EDEN real ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v administratívnom centre Br

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 717.85 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

GALVANIHO DVORY- 2 izby , TEHLA ,Terasa , NOVOSTAVBA, GARÁŽ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 60 m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím v projekte Galvaniho dvory – ideálne býv

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,990 € 4250 €/m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova 8 | 77.55 m²

Ponúkame tento priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Ružová dolina. Byt ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 3674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s loggiou, terasou a 2 garážovými státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 79 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt s loggiou, terasou, pivničnou kobkou a dvoma

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Úplne nový 2i byt s balkónom po rekonšrtrukcii TOP LOKALITA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Radarová | 50 m²

Ponúkam na prenájom krásny 2-izbový byt na Radarovej ulici v Ružinove. Byt sa nachádza na 4. po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj priemyselného pozemku — Ružinov, ul. Pod Gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Pod gaštanmi | 0 m²

Predaj priemyselného pozemku — Ružinov, ul. Pod Gaštanmi Ponúkame na predaj rovinatý priemysel

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,400,000 €

2i byt v novostavbe Jasmiini NUPPU na Hraničnej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Dispozícia bytu - Byt s lodžiou a pivničnou kobkou pozostáva z predsiene, obývacej izby s kuchy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5100 €/m²

zrekonštruovaný 1-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt v Ružinove (Vlčie Hrdlo). Byt má rozhloh

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

*Menšia kancelária na Flexifloor, BBC1 na Plynárenskej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 17.76 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 17,76 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

*Administratívne priestory s terasou v BBC1, 6.posch., blok B

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98.43 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory s terasou o výmere 98,43 m2. Administratívne

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2-podlažný hausbót vo Vlčom hrdle - investičný potenciál !

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | Zátoka Marína | 135 m²

Moje centrum bývania ponúka na predaj dvojpodlažný houseboat, ktorého ďaľšie využitie môže byť

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

139,000 € 1030 €/m²

VIDEO, Krátkodobý prenájom, 2-izbový byt s balkónom a park. miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Hľadáte moderné a pohodlné bývanie v Bratislave s dobrou dostupnosťou k letisku, diaľnici al

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2i bytu s loggiou v centre Ružinova – Jašíkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 47 m²

Ponúkame na predaj plnohodnotný 2-izbový byt situovaný v centre Ružinova, jednej z najvyhľadáva

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

204,900 € 4360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REI PREMIUM - Nové skladovo–kancelárske priestory 102m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Zlaté piesky | 102 m²

Nové skladovo–kancelárske priestory v modernom areáli VARIO 37 – Bratislava, Zlaté piesky Pred

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj obchodného priestoru s výkladmi do ulice, 276 m2 pri Avione a IKEA, Pestovateľská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Pestovateľská | 276 m²

RK Dumbo real Vám exkluzívne ponúka jedinečnú investičnú príležitosť, predaj obchodného priesto

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie