Kompletne zrekonštrovaný 2- izbový byt v Ružinove v novostavbe Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 51.95 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 2- izbovy kompletne zrekonštruovaný byt v Ru

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 5195 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcisová po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcis

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Exnárova v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 50.2 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4779 €/m²

4-izbový byt v Ružinove na ulici Trenčianska – po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 4-izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIA

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový ZARIADENÝ BYT *BALKÓN* LODŽIA* KLIMATIZÁCIA* Komárnicka ulica– RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4113 €/m²

Ružinov – novostavba „Domino": moderne zariadený, tichý a slnečný 2-izbový byt s lodžiou a parkingom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestranný 2-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ružinov: 3-izbový byt v novostavbe s 2 loggiami a parkovacím státím - MOŽNOSŤ DOZARIADENIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 79 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3-izbový byt situovaný na 2. poschodí v novostavbe na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ STREŠNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

VÝBORNÁ PONUKA V PRIEVOZE - 5 IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, TERASOU A ZÁHRADKOU

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Hrachová | 158 m²

INGRE.SK - PONÚKAME NADŠTANDARDNÉ PRIESTRANNÉ BÝVANIE 5 IZBOVÉHO BYTU S ATMOSFÉROU RODINNÉHO DO

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

529,000 € 3348 €/m²

3 IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM PÔVODNÝ STAV BALKÓN + LOGGIA BRATISLAVA RUŽINOV ŠALVIOVÁ ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 69 m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou a balkónom, výborná lokalita Bratislava – Ružinov časť Trávnik

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3549 €/m²

RENATAS | REZERVOVANÝ | 2-IZBOVÝ BYT RUŽINOVSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38 m²

RENATAS ponúka na predaj 2-izbový byt na Ružinovskej ulici – skvelá lokalita, možnosť parkovani

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5789 €/m²

RENATAS - PREDAJ 2 GARÁŽOVÝCH STÁTI VEDĽA SEBA PRÍSTAVNÁ 1

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 13 m²

RENATAS - ponúka na predaj dve garážové státie v novostavne Prístavná, ktorá sa nachádza na roh

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

RENATAS - PRENÁJOM PARKOVACIEHO STÁTIA - GALVANIHO DVORY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Galvaniho | 12 m²

RENATAS - ponúka na prenájom garážové státie v novostavne GALVANIHO DVORY 2, ktorá sa nachádza

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

RENATAS | PRENÁJOM GARÁŽOVÉHO STÁTIA V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 13 m²

RENATAS - ponúkame na prenájom garážové státia v novostavne Prístavná, ktorá sa nachádza na roh

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RENATAS | PREDAJ GARÁŽOVÉ STÁTIE, HRANIČNÁ ULICA, NOVOSTAVBA, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 18 m²

RENATAS - ponúka na predaj garážové státie v novostavne na Hraničnej ulici v Bratislave. Gará

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

33,500 € 1861 €/m²

RENATAS | 2IZBOVÝ BYT GALVANIHO ULICA, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 50 m²

RENATAS ponúka na prenájom 2-izbový byt kompletne zariadený nachádzajúci sa v mestskej časti Br

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Krásny 4 izb. byt na Trenčianskej ulici v Ružinove na predaj.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 4 izbový byt s balkónom na Trenčianskej ulici č. 20 v Bratislave.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

536,000 € 4873 €/m²

Na predaj investičný pozemok na Jastrabej ulici v Bratislave.

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Jastrabia | 562 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok na Jastrabej ulici v Bratislave o výmere 562 m² v roz

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Parkovacie státie na predaj v podzemnej garáži v novostavbe City Park, Plynárenská ulica Bratislava.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži v novostavbe City Park na Plynárens

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,400 € 1457 €/m²

4 izb. byt na Trenčianskej ulici v Ružinove na prenájom.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 110 m²

Od 1.7.2026 Vám ponúkame na prenájom veľký 4 izbový byt s balkónom na Trenčianskej ulici č. 20

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj slnečný 1,5-izbový byt s lodžiou na Súmračnej ulici v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súmračná | 49.25 m²

Ponúkame na predaj slnečný 1,5-izbový byt s lodžiou na Súmračnej ulici v obľúbenej mestskej čas

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4041 €/m²

Administratívne priestory v samostatnom objekte s parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 400 m²

Ponúkame na prenájom samostatný dvojpodlažný objekt na administratívne účely o výmere 400 m2. O

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

4,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľmi príjemný 2i byt 62 m2, s lodžiou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi príjemný 2i byt 62 m2, s lodžiou a parkovaním Dispozícia: celková rozlo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Samostatný administratívny objekt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Nezadaná | 400 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

4,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie