Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking |

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vysoký

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 5400 €/m²

2-iz.byt s balkónom, loggiou a garážovým státím v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 59.53 m²

Ak hľadáte príjemný svetlý byt, ktorý sa môže pochváliť bohatou výmerou nielen interiéru, ale a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

256,000 € 4300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny 2i byt 65m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, VIKTÓRIA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 65 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny 2i byt 65m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, VIKTÓRIA Dispozícia: Celková

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, svetlý 2i byt 48m2, s balkónom a parkovaním, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný svetlý 2i byt 48m2, s balkónom a parkovaním, JÉGEHO ALEJ Dispozícia:

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový 2i byt 48 m2, s A/C, balkónom, pivnicou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Dizajnový 2i byt 48 m2, s A/C, balkónom, pivnicou a parkovaním, NUPPU Dispozíc

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izb. byt v Rozete, bez provízie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 51 m²

Hľadáte štýlové bývanie v top lokalite, kde pred vami ešte nikto nebýval? Máme pre vás ponuku n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izb. bytu v novostavbe ( 2x loggia ), Košická ulica - časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 44 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka na prenájom krásny 2-​izb. byt s dvoma loggiami v 12 ročnom

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ – 2-izb. byt, 36 m2 + veľká lodžia, Vlčie hrdlo - Ružinov, výborný ako štartovací byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 35.59 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný a veľmi príjem

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 3793 €/m²

Menšie kancelárie v modernej budove s flexibilnou dobou nájmu - od jednej kancelárie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 16 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárie (aj jednotlivo) so zázemím (v cene) v kompletne zrekonštru

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 21.02.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

362 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

Novozrekonštruovaný 2-izb. byt v Ružinove – Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 42.14 m²

Ponúkame na prenájom príjemný novozrekonštruovaný 2-izb. byt na Hraničnej ulici v Ružinove. Byt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na skladovanie na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | 2,520 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Plocha pre autobazár, výstavná plocha a pod. - 970 m² (až do 1.500 m²) s kancelárskymi priestormi 120 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Rožňavská | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom plochu pri hlavnej ceste s priľahlými kanceláriami. Nachádza sa na Rožňavs

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory s terasou na Plynárenskej ul. v Business Centre 5

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 981 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej kancelárskej budove BBC 5 na Plynárenskej

Publikované: 19.10.2020 Aktualizované: 12.10.2022
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Lúčna | 2,580 m²

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový zariadený byt s balkónom v Ružinove, Súhvezdná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súhvezdná | 62 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný a zariadený 3- izb. byt, ul. Súhvezdná, v tichej časti Ružin

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na prenájom pri hlavnej ceste-Trnavská cesta, 1500 - 2400 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Trnavská cesta | 2,400 m²

Ponúkame na prenájom pozemok na frekventovanej ceste v lokalite s obchodnými a skladovými prevá

Publikované: 22.09.2015 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Nebytový priestor (showroom, kancelária) v novostavbe NUPPU 165 m2, od 1.6.2026.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.8 m²

-novostavba polyfunčného komplexu Hraničná ulica -holopriestor (všetko okrem podláh je priprave

Publikované: 26.05.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Lúčna | 2,520 m²

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na prenájom vyhradené vonkajšie parkovacie státie na Kaštieľskej ulici, lokalita BA II.-Ružinov, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Kaštieľska | 12 m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho státia pre 1 auto vo vnútrobloku bytového domu. K dispozícií

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

PLYNÁRENSKÁ, parkovacie miesto v podzemnej garáži – projekt CityPark Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 14 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži s možnosťo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,700 € 1621 €/m²

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie