Janegova & Partners ponúka - ZDRAVOTNÉ STREDISKO

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Ponúkame na predaj zdravotné stredisko s dlhoročnou tradíciou, situované v atraktívnej časti Br

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

ODSTÚPENIE zariadenej kaviarne s terasou – NIDO 2, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavska cesta | 140 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na ODSTÚPENIE kompletne zariadenú kaviareň v projekte NIDO

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ 2i bytu v luxusnom projekte Downtown Yards, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.28 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka PREDAJ / postúpenie práv a záväzkov k 2-izbovému bytu v pre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 6965 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba Ružinov – 3 izbový byt s veľkou terasou – najvyššie podlažie | Vavrínová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²

Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 6142 €/m²

Top
Top

2-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej ul. - ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 66.82 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,500 € 4243 €/m²

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.09 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 6239 €/m²

Top
Top

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

Pripravujem na predaj 2 izbový byt pri kúpalisku Delfín

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52 m²

Pripravujem na predaj 2 izb. byt pri kúpalisku Delfín Bratislava-Ružinov v TEHLOVOM BYTOVOM DOM

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 4038 €/m²

Reality&Bývanie I Novostavba 3i bytu s loggiou v tichej ulici na Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,000 € 5600 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 3i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

361,620 € 5563 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 2i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Liptovská | 49 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 2i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,895 € 5937 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v mezonetovom 4i byte s 2 loggiami na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Liptovská | 127 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

666,500 € 5248 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt s pivnicou a orientáciou do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 45.51 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt na Prievozskej ulici, katastrálne územie Nivy. N

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4834 €/m²

Klimatizovaná kancelária 30 m2 na Studenej ul. (parkovanie v cene)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 30 m²

Prenájom klimatizovanej kancelárie v administratívnej budove na Zlatých pieskoch neďaleko obcho

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Kancelária 20 m2 (parkovanie v cene) na Studenej ul. pri Zlat. pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 20 m²

Prenájom kancelárie v administratívnej budove na Studenej ul. pri Zlatých pieskoch neďaleko obc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt v super lokalite, Jégeho alej | S parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.15 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt v super lokalite, Jégeho alej | S parkovaním Rea

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

HERRYS - Na prenájom garážové státie v novostavbe ZWIRN na Košickej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 12.5 m²

HERRYS - Na prenájom garážové státie v novostavbe ZWIRN na Košickej ulici Realitná kancelária

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

125 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie