Prenájom kancelárie - Ružinov -76 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov - 113 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Na predaj 2 izbový byt ul. Včelárska BA Ružinov 4-POSCHODOVÁ BYTOVKA kúpou voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Včelárska | 67 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt po rekonštrukcii s podlahovou plochou bytu 59

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 3581 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Garážové státie v Ružinove: praktické parkovanie aj výhodná investícia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 20 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v parkovacom dome v Bratislave, vo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

16,000 € 800 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII V RUŽINOVE - VIDEO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova 30 | 78 m²

Michal Hulík Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v jednej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3577 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba 2i bytu so záhradou a parkingom pri BA a Dunaji

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 44.5 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt, ktorý nepôsobí ako bežný byt? V Hamuliakove pri Bratislave ponúk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5391 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom | CITY Park Ružinov, Plynárenská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 115 m²

GRAVITAS vám exkluzívne ponúka kancelársky priestor na prenájom vo vyhľadávanej biznis lokalite

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,105 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom kancelárskeho priestoru Mlynské Nivy s bezproblémovým parkovaním!

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 80 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruované a zariadené kancelárske priestory vo výbornej lo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

IMPEREAL - NA PRENÁJOM 2-izb. byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Obežná | 50 m²

IMPEREAL Vám ponúka NA PRENÁJOM veľmi pekný a kompletne zariadený 2 izbový byt o výmere 50m2,

Publikované: 04.12.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Súkromná záhrada s chatkou v srdci Trnávky – miesto, kde zabudnete, že ste v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Bočná | 260 m²

REALDUSTRY Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku so záhradou v obľúbenej záhr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 342 €/m²

Top
Top

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- MEZONET- 2-IZBOVÝ BYT- RUŽINOV- KOŠICKÁ ULICA- DÔLEŽITÉ: NEHNUTEĽNOSŤ JE V ŠTÁDIU KOLAUDÁCIE,KTORÁ JE V RIEŠENÍ SO SÚ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.34 m²

BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

Top
Top

AZ. Na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 260 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej, obľúbenej a strategicky výho

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

564,900 € 2173 €/m²

Top
Top

NGO | Kancerlárie, advokátov, beauty či štúdia- Záhradnícka ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 180 m²

Ponúkame na prenájom flexibilný nebytový priestor v obľúbenej lokalite pri centre Bratislavy, i

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet, 2x balkón, ul. Kvetná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 94.74 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet v nadstavbe s 2xb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 3905 €/m²

Top
Top

AZ. NA PREDAJ | 2-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU 49 m², PARKINGOM A KOBKOU V CENE | RUŽINOV – ŠTEDRÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v atraktívnej novostavbe Rezidencia Šted

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,915 € 5298 €/m²

Top
Top

NOVÝ BYT 73 m2! TOP lokalita EUROVEA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 73 m²

!PRVÉ PRENAJÍMANIE! Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt v prestí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2+1, Kašmírska ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kašmírska | 57 m²

PRENÁJOM – Kašmírska, Bratislava, priestranný 2+1 byt, balkón, parkovanie Ponúkame na prenájom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Predáme nadštadradný 4-izb rodinný dom v BA - Ružinov (Trnávka)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný 4-izb.rodinný dom v obľúbenej Bratislavskej štvrti Trnávka,

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

616,000 € 5404 €/m²

Top
Top

Prenájom moderných kancelárskych a obchodných priestorov v Twin City – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 4,000 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory v jednom z najprestížnejších biznis centier Brat

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

Investičná príležitosť bezbarierový RD s 2 bytovými dvojizbovými jednotkami.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 1 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

629,000 € 629000 €/m²

Top
Top

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie