HERRYS - Na prenájom nebytový priestor na prízemí s výmerou 166 m2 v projekte NUPPU na Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.89 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom krásny, útulný 2-izbový byt v Bratislava - Ružinov na Uránovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Uránová | 52.69 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, útulný 2-izbový byt v Bratislava - Ružinov na Uránovej ulici. Rea

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt v tichej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 75 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt v tichej časti Ružinova Realitná kancelária HERR

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

649 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj murovaná garáž s montážnou jamou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Záhradnícka | 14.84 m²

HERRYS - Na predaj murovaná garáž s montážnou jamou v lokalite Nivy Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

41,900 € 2823 €/m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt na Cyrilovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Cyrilova | 117 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt na Cyrilovej ulici Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

55 m2 – administratívny celok v menšom objekte v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Koceľova | 55 m²

■ 55 m2 – samostatný priestor (1.NP) ■ vstupná chodba, dve miestnosti, sprcha, toaleta ■ malý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

HERRYS - Na prenájom 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži, RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 14 m²

HERRYS - Na prenájom 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži, RETRO Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom klimatizovaného temperovaného skladu 50 m2 v Ružinove na Tomášikovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Tomášikova | 50 m²

Prenájom skladu na Tomášikovej ul.: Výmera: 50 m2 prízemie klimatizácia, umývadlo vhodné a

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Prenájom 1,5 izbového bytu v projekte Nový Ružinov v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na prenájo štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružin

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

U NÁS !!! Pekný 3i byt, ( MOŽNOSŤ AJ KRÁTKODOBO ), KLÍMA, NIVY, Trenčianska ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 82 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka exkluzívne na prenájom aj krátkodobo, pekný, veľmi pekn

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom skladu 18,5 m2 v Ružinove na Tomášikovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Tomášikova | 18.5 m²

Prenájom skladu na Tomášikovej ul.: Výmera: 18,5 m2 (k dispozícii sú aj väčšie výmery) prízemi

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Zariadený bezbariérový 2i byt s výťahom a balkónom - Sklenárova 28, 821 09 Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 55 m²

Vybavenie nehnuteľnosti balkón bezbariérový detské ihrisko kompletne zariadený občianska vybave

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

6 izbový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 297 m²

Ulice v okolí kláštora v Prievoze sú jednými z najvyhľadávanejších ulíc pre rodinné bývanie v B

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

594,900 € 2003 €/m²

Súkromná uzavretá kancelária v SPACE UP coworkingu

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 17 m²

V SPACE UP máme aktuálne voľnú samostatne uzavretú kanceláriu vhodnú pre menší tím, startup ale

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 44 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Súkromná uzavretá kancelária v SPACE UP coworkingu

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 19 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 45 €/mesiac/m²

Na prenájom: 2,5-izbový byt s balkónom – Solivárska ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 68 m²

Na prenájom: 2,5-izbový byt s balkónom – Solivárska ulica Ponúkame na prenájom pekný, zrekonštr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ l Investičná príležitosť 2 izbový byt Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Enzo Real Estate ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt v Ružobej doline v Bratislave. Byt pon

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Novinka
Novinka

PREŠOVSKÁ - garsónka 33 m2 s loggiou a výhľadom na zeleň, IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prešovská | 33 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Prešovská | 33 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

KOŠICKÁ – ZWIRN 3 | Prémiové parkovacie dvoj-státie pri výťahu (27 m²)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 27 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

80,000 € 2963 €/m²

Moderný 2-izbový byt s parkovaním a klimatizáciou, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 40 m²

Ponúkame na prenájom útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichom, uzavreto

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Prenájom kancelária 72 m2, Zlaté piesky - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 72 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom peknú a priestrannú kanceláriu o veľkosti 72 m

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP INVESTÍCIA, TOP ADRESA, BÝVAJTE PRIAMO V CENTRE DIANIA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dulovo námestie | 44 m²

BÝVANIE NA TOP ADRESE PRI DULOVOM NÁMESTÍ - VEĽKÝ 1- IZBOVÝ BYT SITUOVANÝ DO TICHÉHO DVORA Rea

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 5432 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom reprezentatívne kancelárie 47m2,Zlaté piesky,BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 47 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárie s výhľadom do tropi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Upresniť hľadanie