VEĽKÝ OPEN SPACE 620 m2/PARKOVANIE V UZAVRETOM AREÁLI,BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 620 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA NESTGROUP PONÚKA NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY S VÝMEROU 62

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA RD so záhradou a garážou, Gruzínska ulica-Prievoz, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Gruzínska | 280.83 m²

Realitná kancelária NestGroup Vám prináša EXKLUZÍVNU príležitosť na kvalitné a pokojné bývanie

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom menšia kancelária 15m2, Zlaté piesky, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 16 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom menšie kancelárie s veľkosťou od 16 m2, dobrá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Predaj administratívnej budovy, súkromný areál, sklady

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | . | 3,217 m²

Spoločnosť NestGroup ponúka exkluzívne na predaj túto výnimočnú administratívno-prevádzkovú bud

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický dom s bazénom, tichá lokalita, vhodný aj na komerčné využitie, vynikajúce parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Trnávka | 448 m²

ART Real Estate ponúka na predaj trojpodlažný čiastočne podpivničený rodinný dom s obytnou podk

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3571 €/m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita ART

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3077 €/m²

PREDAJ 2-izbový kompletne zariadený byt s dvomi balkónmi, novostavba, Na Piesku, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 47 m²

Ak hľadáte moderné a útulné bývanie s atmosférou domova, kam sa budete radi vracať, tento 2izbo

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 17 €/m²

Predaj 6 izbový mezonet s terasami, v tichej časti Trenčianska, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trenčianska | 267 m²

Ponúkame na predaj veľký mezonet pozostávajúci z 5-tich spální, kuchyne s jedálňou a obývačkou,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1,190,000 € 4457 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kompletne zariadeného 2i bytu, Na Piesku, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 42 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2izbový byt (42 m2) s dvomi balkónmi v Ružinove, Na

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2- izbový byt na ulici Tekovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57.31 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Tekovskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružino

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6369 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme developerský projekt

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1 m²

Hľadáme pre nášho klienta developerský projekt na akvizíciu, ideálne s vydaným stavebným povole

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

TREEF | Moderný 2-izbový byt Ružinov Bratislava – novostavba s loggiou, parkovaním a klimatizáciou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55.33 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,700 € 5344 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom kancelárske priestory v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Líščie nivy | 99.17 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory s dvoma vyhradenými parko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 47 m²

Moderný maklér vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom svetlý, priestranný 2-izbový byt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ivánska | 530 m²

Moderný maklér ponúka na dlhodobý prenájom všestranný prevádzkový areál s rozlohou 530 m², situ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Strojnícka | 1,466 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj atraktívny stavebný pozemok v Bratislav

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

307 €/m2 307 €/m2

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT + GARÁŽOVÉ STÁTIE + PIVNIČNÁ KOBKA LEN ZA 350 000€ V PROJEKTE DOWNTOWN YARDS | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.98 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v Bratislave v prestížnom p

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6252 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt so šatníkom, Bratislava – Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Moderný maklér ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na prenájom kompletne zariadený 2-izbový

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi a 2 parkingami, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domkárska 10 | 69.98 m²

Moderný maklér ponúka na predaj3-izbový byt na Domkárskej ulici v Ružinove. Nachádza sa na 2/4

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,000 € 3401 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4704 €/m²

Na odstúpenie úspešná gastro prevádzka v OC Nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Mlynské nivy | 33.68 m²

Moderný maklér ponúka na odstúpenie zabehnutú a kompletne zariadenú gastro prevádzku na zelenej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

115,000 € 3414 €/m²

Na predaj garáž s elektrickým pripojením v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hanácka | 20 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovanú garáž na Hanáckej ulici v Bratislave,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 1995 €/m²

Na predaj prerobený, zariadený 3 izbový byt v Ružinove BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 93 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt na Zálužickej ul. v Ružinove -

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

355,000 € 3817 €/m²

Na prenájom garážové parkovacie státie neďaleko OC Central v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | ulica | 0 m²

Ponúkame na prenájom garážové parkovacie státie v bytovom dome Meinl na Kupeckého ulici v Brat

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Upresniť hľadanie