3-izbový byt so záhradkou a terasou | Ružinov – Vavrínová | komorný projekt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vavrínová | 59.96 m²

Bývanie so záhradkou v Ružinove? Áno, aj v byte. V komornom projekte na Vavrínovej ulici vznik

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4820 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Pri Mlynoch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch -Zdravotnícke zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Arvin & Benet | Moderný byt v projekte ZWIRN s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 62.12 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe ZWIRN, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj - 2 izbový byt s potenciálom na Moldavskej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²

Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4196 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

OCCAM | ZWIRN – Elegantný 2i byt na vyššom podlaží / balkón / parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 59.36 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom moderný byt, ktorý spája čistý dizajn, funkčnú dis

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - predávame architektonický unikát v srdci 500 bytov: Kde sa betón stretáva so svetlom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 75 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj unikátny byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4787 €/m²

Top
Top

1-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE GREEN ATRIUM – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 20 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 1-izbový apartmán v modernom projekte Green

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

460 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj garážového státia v projekte GREEN ATRIUM v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Trnavská cesta | 15 m²

Ponúkam na predaj garážové státie v modernom polyfunkčnom objekte Green Atrium. Ide o ideálne r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 1867 €/m²

Top
Top

2-izbový byt vo vysokom štandarde novostavba Green Atrium, Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52.3 m²

Ponúkame na predaj moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 7. nadzemno

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,654 € 6456 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

Moderné kancelárske priestory na prenájom s nadštandardným vybavením v projekte GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 326 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne kancelárske priestory s celkovou plochou interiéru 326 m2 v mod

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt B2.F v projekte Green Atrium s chladením a kúrením v strope!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62.67 m²

Objavte svoj nový domov v jednom z najžiadanejších bratislavských projektov, Green Atrium! Pred

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,785 € 5725 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

4-izbový byt v Green Atrium, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²

Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

497,427 € 6316 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie